Login
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk

Nieuwsbrief

Meest actuele nieuwsbrief

Roosters

Rooster komende periode

Rooster komende periode

Hoofdsponsoren

VGI

VGI

Klik op het logo om de site van een sponsor te bezoeken (geldt voor alle sponsoren)

Sportkleding vvN

Helden van......

Helden 2017/18

2017/18

Helden 2015

2015

Voor alle vrijwilligers......  

Fotoalbums

Fotoalbums vv Naaldwijk

Vrienden van......

Fevowest

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Agenda

Maart 2019
Z M D W D V Z
24 25 26 27 28 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Geen evenementen

Bekijk hier alle evenementen

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Tweets

OSense O-Sense

Flynth Westlandcup 2019

Westlandcup 2018

Sponsorkliks

Meer over 1

Complete stand/uitslagen/programma

Rondom wedstrijden

Volg ons ook via:

Naaldwijk afgetroefd

Naaldwijk 1 weet kansen te creëren en komt niet scoren terwijl de tegenstander dat wel doet, Naaldwijk 2 doet goede zaken in Honselersdijk, Naaldwijk 3 scoort wel maar verliest, Naaldwijk 4 verliest een week weer van Erasmus, Naaldwijk 5 weet weer te winnen en Naaldwijk 7 verliest helaas weer.

 

 (foto's by Denice Kuijvenhoven & Mark Valstar)

In Schiedam speelde Naaldwijk tegen HBSS een teleurstellende wedstrijd. Ging de eerste helft al lastig en kwam Naaldwijk niet verder dan voorzetten en schoen die gevaar opleverde lieten de gasten onder van de nieuwe selectie speler, wonderwel overgekomen van Leonidas in de winterstop, wel zien dat het gevaarlijk was. De tweede helft leek Naaldwijk wat meer kansjes te krijgen maar het werd verrast door de nieuwe van HBSS met 1 – 0 en in de counter enkele minuten later werd het ook  2 – 0. Naaldwijk kwam niet verder dan een lobje van Thomas Karsten en schot van Bram Nollen. Beide pogingen gingen net over. Helaas een teleurstellend wedstrijd voor Naaldwijk met een slecht resultaat. Hopelijk worden spelers wakker kijkend naar de plaats op ranglijst.   

 

 

Naaldwijk 2 ging op bezoek bij Honselersdijk 3. De witkielen hadden eindelijk iets positiefs te melden door de nummer 4 van de ranglijst te verslaan. Met een aantal JO19 spelers in het team wist Naaldwijk de gastheren van Honselersdijk met 4 – 2 te verslaan.

 

Naaldwijk 3 het lukte de witkielen niet om bij FC ’s-Gravenzande te winnen van het zesde. Naaldwijk 3 scoorde nog wel maar die treffer kwam te laat om de eerdere 3 tegentreffers ongedaan te maken.

 

Naaldwijk 4 zit even in een wak want na het verlies van vorige week tegen de tegenstander van vandaag Erasmus 2 lukte het ook deze week niet tegen Hagenaars. Ook nu was Erasmus 2 te sterk voor Naaldwijk en wederom met 1 doelpunt verschil, het werd namelijk weer 2 – 3.

 

Naaldwijk 5 ontving Honselersdijk 5 en het werd een spannende wedstrijd. Naaldwijk wist gelukkig de punten in eigen huis te houden door de dijkenaren met 3 – 2 te verslaan.

 

Naaldwijk 7 ging op bezoek bij KMS en kwam weer terug met een nederlaag. Wel was het magische getal van 5 weer terug bij de witkielen want de gastheren wonnen met 5 – 1.