Login
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk

Nieuwsbrief

Meest actuele nieuwsbrief

Roosters

Rooster komende periode

Rooster komende periode

Hoofdsponsoren

VGI

VGI

Klik op het logo om de site van een sponsor te bezoeken (geldt voor alle sponsoren)

Helden van......

Helden 2017/18

2017/18

Helden 2015

2015

Voor alle vrijwilligers......  

Fotoalbums

Fotoalbums vv Naaldwijk

Vrienden van......

Fevowest

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Flynth Westlandcup 2019

Westlandcup 2018

Sponsorkliks

Meer over 1

Complete stand/uitslagen/programma

Weer

Voetbalweer
Naaldwijk
Meer voetbalweer in Naaldwijk

 

Volg ons ook via:

Jeugd coördinator AB en CD

Vorige maand is aangegeven dat Koos Kuyvenhoven de groeiende jeugdafdeling versterkte in de rol van jeugd coördinator van de A. Om een betere verdeling te krijgen qua te coördineren teams heeft Koos aangegeven bereid te zijn om naast de A jeugd ook de B jeugd te coördineren. Komend seizoen zullen er naast 2 B teams ook 2 nieuwe A teams komen. Louis Nollen die afgelopen seizoen verantwoordelijk was voor de coördinatie van de B, C en D jeugd kan zich daardoor volledig op de groeiende D en C jeugd afdelingen gaan richten. De organisatie wijziging gaat per direct in mede omdat de voorbereidingen bij de jeugd op het nieuwe seizoen per 18 mei zijn gestart. Arjan de Boon blijft coördinator van de EFU en Chris van de Berg blijft coördinator van de Vrouwen en de meisjes junioren.

De jeugd coördinator is verantwoordelijk voor de organisatie van een of meerdere jeugdafdelingen en is klankbord voor bestuurslid jeugd met betrekking tot vereniging brede zaken. Daarnaast is de jeugd coördinator iemand die mensen bindt en daarbij klankbord is voor trainers, teamleiders, vrijwilligers, ouders en andere betrokkenen. De voetbal technische zaken stemt het hoofd jeugd met de Technisch Jeugd Coördinator Anand Manraj en de hoofdtrainers af.

De jeugd coördinator bewaakt eveneens waar V.V. Naaldwijk voor staat met de kernwaarden. Naaldwijk staat voor: “VV Naaldwijk is een familievereniging, die op basis van wederzijds respect en zoveel mogelijk op eigen kracht zich richt op recreatief en prestatief voetbal”.  De kernwaarden zijn “Sportiviteit, Wederzijds respect, Betrokkenheid”, waarbij bij het voetballen plezier en prestatie hand in hand gaan.