Login
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk

Nieuwsbrief

Meest actuele nieuwsbrief

Roosters

Rooster komende periode

Rooster komende periode

Hoofdsponsoren

VGI

VGI

Klik op het logo om de site van een sponsor te bezoeken (geldt voor alle sponsoren)

Helden van......

Helden 2017/18

2017/18

Helden 2015

2015

Voor alle vrijwilligers......  

Fotoalbums

Fotoalbums vv Naaldwijk

Vrienden van......

Fevowest

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Flynth Westlandcup 2019

Westlandcup 2018

Sponsorkliks

Meer over 1

Complete stand/uitslagen/programma

Weer

Voetbalweer
Naaldwijk
Meer voetbalweer in Naaldwijk

 

Volg ons ook via:

Versterking selectie VV Naaldwijk

Vijf spelers komen de selectie versterken naast aanvaller Jacco Wevers en middenvelder Brian Koster, die al eerder hadden aangegeven de club te komen versterken:

·       Middenvelder Philip Overduin komt over van Nootdorp.

·       Keeper Dennis van Loenen heeft aangegeven zich weer beschikbaar te stellen voor de selectie. Hij was al eerder twee jaar onderdeel van de selectie, alleen vanwege studie heeft hij twee seizoenen in een lager team gespeeld. Afgelopen seizoen was hij al betrokken bij de selectie en keepte hij in het eerste tegen DSVP en viel hij in tegen Honselersdijk.

·       Daarnaast komt keeper Dinand Ramdhan over van FC sGravenzande. Hij keepte twee jaar daarvoor bij HVC’ 10 en daarvoor bij MSV’ 71.

·       Linkspoot Mark Westerbeek keert na een aantal jaren terug in de selectie onder voorbehoud, dat dit is in te passen in zijn laatste studiejaar fysiotherapie.

·       Oud Naaldwijker Vincent Kuijvenhoven komt over vanuit de A jeugd van Honselersdijk.

Ander goed nieuws is dat aanvaller Ricardo Siebring komend seizoen blijft bij VV Naaldwijk en dat Henri Kraan eveneens onderdeel van de selectie blijft. Tim Kardol stelt zich komend seizoen weer beschikbaar voor het eerste team 

Stefan Noordam heeft net als Bart Broos eind april ook aangegeven na een seizoen terug te keren naar ‘s-Gravenzande. Spelers van het 2e team Kees Vreugdenhil en Ronnie Kok gaan komend seizoen in een lager team spelen. Bedran Pirhan heeft aangegeven mogelijk bij een club in Turkije te gaan spelen. Eerder was al bekend dat Levi Zuiderwijk en Leon Voskamp lager gaan spelen en dat Mark Zwinkels en keeper Ricardo Looije stoppen bij de selectie.

De selectie ziet er als volgt uit (K is keeper): Meron Alazar, Joost Barendse, Ferdi vd Berg, Sebastiaan vd Berg, Steven Blankman, Johan de Bloois, Aike vd Bos, Laurens Bouritius, Tom Bravenboer, Art Bytyçi, Stevie de le Cluse, Pieter van Dalen, Wouter van Dalen, Ruud van Eeten (K), Peet van de Heuvel, Jeroen Immerzeel, Tim Kardol, Arnoud Katz, Brian Koster, Joey Kouwenhoven, Henri Kraan, Dennis van Loenen (K), Vincent Kuijvenhoven, Lenny Lobert, Marien Looije, Gerben Looije, Kevin Middelburg, Roy Middelburg, Philip Overduin, Adi Pobric, Dinand Ramdhan, Max van der Sar, Ricardo Siebring, Tom Verbakel (K), Mark Westerbeek, Jacco Wevers en Joey Zonneveld.