Login
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk

Nieuwsbrief

Meest actuele nieuwsbrief

Roosters

Rooster komende periode

Rooster komende periode

Hoofdsponsoren

VGI

VGI

Klik op het logo om de site van een sponsor te bezoeken (geldt voor alle sponsoren)

Helden van......

Helden 2017/18

2017/18

Helden 2015

2015

Voor alle vrijwilligers......  

Fotoalbums

Fotoalbums vv Naaldwijk

Vrienden van......

Fevowest

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Sponsorkliks

Meer over 1

Complete stand/uitslagen/programma

Weer

Voetbalweer
Naaldwijk
Meer voetbalweer in Naaldwijk

 

Volg ons ook via:

VV Naaldwijk zoekt nieuwe hoofdtrainer/coach JO19 jeugd

VV Naaldwijk is voor het nieuwe seizoen op zoek naar een gediplomeerde hoofdtrainer (bij voorkeur UEFA C) voor de JO19 (met 2 teams), die tevens coach is van de JO19-1.
De huidige hoofdtrainer van JO-19 Michael Koers wil volgend seizoen de KNVB TC2 cursus gaan volgen en dat is niet goed te combineren met de functie van hoofdtrainer. Michael Koers zal wel betrokken blijven bij de jeugdafdeling.

Voor meer informatie over de vacature lees verder.

VV Naaldwijk is een sociale vereniging waar wederzijds respect, sportiviteit en betrokkenheid kernwaarden zijn. Het aantal jeugdspelers en het niveau van de jeugdteams is de afgelopen jaren bij vvNaaldwijk stap voor stap omhoog gegaan. Het JO19-1 team speelt in de 2e (promotie) klasse  en bestaat uit diverse getalenteerde spelers. 

De hoofdtrainer functioneert onder de Technisch Jeugd Coördinator en verzorgt zijn trainingen op basis van plezier, beleving en wedstrijdgerichtheid. De trainingsdagen zijn op maandag en woensdag avond. De eerste weken van de voorbereiding is er een extra 3e training.
Van de hoofdtrainer/coach wordt verwacht dat hij een team player is, goede communicatieve vaardigheden heeft en gericht is om spelers op diverse (voetbal) aspecten beter te maken. 
 
Alle hoofdtrainers bij de jeugd zijn betrokken bij vvNaaldwijk, hebben goed onderling contact, willen van elkaar leren en denken mee om de jeugdopleiding jaarlijks beter te maken. Er is tevens aandacht voor de persoonlijke ontwikkeling van de trainers. De faciliteiten zijn goed verzorgt.

Bij interesse neem contact op met bestuurslid voetbalzaken Jack van der Kruk via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  (bij voorkeur via email) of 06-10883220.