Login
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk

Nieuwsbrief

Meest actuele nieuwsbrief

Roosters

Rooster komende periode

Rooster komende periode

Hoofdsponsoren

VGI

VGI

Klik op het logo om de site van een sponsor te bezoeken (geldt voor alle sponsoren)

Helden van......

Helden 2017/18

2017/18

Helden 2015

2015

Voor alle vrijwilligers......  

Fotoalbums

Fotoalbums vv Naaldwijk

Vrienden van......

Fevowest

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Sponsorkliks

Meer over 1

Complete stand/uitslagen/programma

Weer

Voetbalweer
Naaldwijk
Meer voetbalweer in Naaldwijk

 

Volg ons ook via:

Jolanda van den Oever stopt na dit seizoen als coördinator verzorging

Jolanda van den Oever heeft aangegeven dat ze na dit seizoen stopt als coördinator verzorging mede doordat deze functie niet meer te combineren is met haar huidige werk bij de groeiende hoofdsponsor F4 Advies. De functie van coördinator heeft ze met volle overgave ingevuld vanaf 2010 en ze wil het seizoen mooi afsluiten. Voor het nieuwe seizoen gaan we op zoek naar een opvolger voor haar.

Voor meer informatie over de vacature lees verder.

VV Naaldwijk is voor het nieuwe seizoen op zoek naar een coördinator voor de verzorging van de zaterdag selectie. 

Het 1e zaterdagteam van het ambitieuze vv Naaldwijk speelt in de 3e klasse met diverse Westlandse teams. Het 2e elftal speelt in de reserve 3e klasse. 

Vv Naaldwijk is een sociale vereniging waar wederzijds respect, sportiviteit en betrokkenheid kernwaarden zijn, waarbij op een prettige informele manier wordt samengewerkt.

Van de coördinator verzorging wordt verwacht dat hij of zij op de zaterdag bij de wedstrijden aanwezig is van het 1e team en op de reguliere trainingsavonden (op de dinsdag en donderdag). De coördinator is het aanspreekpunt voor de technische staf voor de status van blessures en stemt de voortgang indien van toepassing met de fysio af. De coördinator zorgt eveneens voor de organisatie van de medische staf, waaronder de verzorging rondom het 2e team.

Van de coördinator wordt verwacht dat hij of zij een team player is, proactief is en goede communicatieve vaardigheden heeft.

De faciliteiten zijn goed verzorgd.

Bij interesse neem contact op met bestuurslid voetbalzaken Jack van der Kruk via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. (bij voorkeur via email) of 06-10883220.