Login
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk

Nieuwsbrief

Meest actuele nieuwsbrief

Roosters

Rooster komende periode

Rooster komende periode

Hoofdsponsoren

VGI

VGI

Klik op het logo om de site van een sponsor te bezoeken (geldt voor alle sponsoren)

Helden van......

Helden 2017/18

2017/18

Helden 2015

2015

Voor alle vrijwilligers......  

Fotoalbums

Fotoalbums vv Naaldwijk

Vrienden van......

Fevowest

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Sponsorkliks

Meer over 1

Complete stand/uitslagen/programma

Weer

Voetbalweer
Naaldwijk
Meer voetbalweer in Naaldwijk

 

Volg ons ook via:

Versterking spelers in selectie VV Naaldwijk

Goed nieuws zijn de diverse versterkingen voor de selectie van vv Naaldwijk naast dat een groot deel van de huidige spelersgroep heeft toegezegd ook volgend seizoen deel uit te willen maken van de selectie.
 
De 25-jarige aanvaller Jordy van Calsteren komt over van Westlandia zaterdag. Hij speelde eerder ook bij FC sGravenzande, Westlandia zondag en sGravenzande VV.
Vanuit de jeugd komen vijf jeugdspelers over: verdediger Lars Heijs, verdediger Brian Aarse, middenvelder Brian van Geest, aanvaller Danny Niel en aanvaller Thomas Karsten.
Verdediger Stevie de le Cluse keert na een jaar terug in de selectie na een jaar mede vanwege werk in het 3e te hebben gespeeld.  

Eerder was bekend dat verdediger Gerben Looije vanwege slijtage knie lager gaat spelen, dat verdediger Wouter van Dalen vanwege slijtage enkel gaat stoppen en dat middenvelder Tim Kardol gaat stoppen bij het 1e team. Daarnaast zal de dit seizoen van Zoetermeer overgekomen verdediger Roald Houterman gaan stoppen vanwege blessureleed en studie. Brian Koster gaat verhuizen naar Leidschendam en heeft aangegeven daardoor na een aantal jaren naar een andere club op zoek te gaan dichtbij zijn woonplaats. Verdediger Ferdi van de Berg gaat mede vanwege blessures lager spelen.  
 
Met enkele spelers van de huidige selectie en sommige spelers van buitenaf zijn we nog in gesprek. We gaan ervan dat er de komende weken ook over deze spelers meer duidelijkheid komt voor wat betreft toezegging of ze deel willen uitmaken van de selectie.
 
De spelers die toegezegd hebben zijn (K is keeper): Brian Aarse, Joost Barendse, Michiel van den Berg, Sebastiaan van den Berg, Steven Blankman, Aike van den Bos, Laurens Bouritius, Jordy van Calsteren, Stevie de le Cluse, Pieter van Dalen, Lars Heijs, Brian van Geest, Peet van de Heuvel, Jeroen Immerzeel, Thomas Karsten, Arnoud Katz, Thijs Kester, Joey Kouwenhoven, Henri Kraan, Dennis van Loenen (K), Lenny Lobert, Kevin Middelburg, Roy Middelburg, Danny Niel, Jesse Pakvis, Adi Pobric, Max van der Sar, Sven van der Wel,  Jeffrey Wubben (K), Jeroen Wubs (K) en Joey Zonneveld.