Login
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk

Nieuwsbrief

Meest actuele nieuwsbrief

Roosters

Rooster komende periode

Rooster komende periode

Hoofdsponsoren

VGI

VGI

Klik op het logo om de site van een sponsor te bezoeken (geldt voor alle sponsoren)

Helden van......

Helden 2017/18

2017/18

Helden 2015

2015

Voor alle vrijwilligers......  

Fotoalbums

Fotoalbums vv Naaldwijk

Vrienden van......

Fevowest

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Sponsorkliks

Meer over 1

Complete stand/uitslagen/programma

Weer

Voetbalweer
Naaldwijk
Meer voetbalweer in Naaldwijk

 

Volg ons ook via:

Overhandiging cheque Fonds Westland

Tijdens de sponsormiddag op 10 maart, voorafgaand aan de wedstrijd Naaldwijk-Maasdijk, overhandigde Piet van der Valk van Fonds Westland symbolisch een cheque van €10.000 aan bestuurslid Jack van der Kruk en sponsor coördinator Arjen de Haan. Mede dankzij Fonds Westland, de subsidie van de gemeente en de gulle giften van diverse aanwezige sponsoren was het mogelijk om de keuken en bar te renoveren en om een start te maken met de gewenste facelift van de kantine. De heer van der Valk en de eveneens aanwezige wethouder Peter Ouwendijk kregen via een korte rondleiding een kijkje in deze gerenoveerde keuken en de bar.