Login
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk

Nieuwsbrief

Meest actuele nieuwsbrief

Roosters

Rooster komende periode

Rooster komende periode

Hoofdsponsoren

VGI

VGI

Klik op het logo om de site van een sponsor te bezoeken (geldt voor alle sponsoren)

Helden van......

Helden 2017/18

2017/18

Helden 2015

2015

Voor alle vrijwilligers......  

Fotoalbums

Fotoalbums vv Naaldwijk

Vrienden van......

Fevowest

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Flynth Westlandcup 2019

Westlandcup 2018

Sponsorkliks

Meer over 1

Complete stand/uitslagen/programma

Weer

Voetbalweer
Naaldwijk
Meer voetbalweer in Naaldwijk

 

Volg ons ook via:

IVA Cursus kantine medewerkers 5 en 8 oktober

Om alcohol te schenken dienen verenigingen te beschikken over gekwalificeerd barpersoneel. Tijdens de openingstijden waarop alcohol wordt geschonken (op zaterdag na 13 uur) dient er altijd een barmedewerker aanwezig te zijn, die een Instructie Verantwoord Alcoholschenken (IVA) heeft gevolgd. De overheid controleert hierop en deze controle is In april ook bij onze vereniging geweest. 

Om altijd een barmedewerker met IVA-certificaat achter de bar te hebben staan indien er alcohol geschonken wordt, is het voor de vereniging belangrijk dat zoveel mogelijk barmedewerkers de IVA-cursus hebben gevolgd. Daarom geeft Vitis welzijn en Brijder een IVA-cursus op vrijdagavond 5 oktober en maandagavond 8 oktober in de kantine van v.v. Naaldwijk. Dit stelt de barmedewerkers van onze vereniging in staat om een IVA-certificaat te halen.

Na het volgen van deze IVA-cursus heeft de barmedewerker kennis over alcohol en wetgeving, over waarop gelet moet worden bij gebruik van alcohol, over hoe alcoholmisbruik te voorkomen, over hoe te reageren en handelen bij alcoholmisbruik en over hoe nee te verkopen. Op de avond geeft de kantinecommissie aanvullend kort nog informatie over het gebruik van de vorig jaar gerenoveerde bar en keuken. 

Aanvang van deze IVA-cursus is 19 uur en onder het genot van een hapje en drankje zal deze rond 22 uur worden afgesloten met een geldig IVA-certificaat.

De leden van de kantinecommissie bellen de komende dagen de kantinemedewerkers op om gegevens te checken en om te vragen aanwezig te zijn op een van deze twee avonden. Bent u nog niet gebeld en wilt u de IVA cursus volgen, dan is het ook mogelijk om dit per email aan te geven via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. . Vermeld daarbij uw naam en datum van de avond.

Graag tot 5 of 8 oktober.

Kantinecommissie VV Naaldwijk