Login
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk

Nieuwsbrief

Meest actuele nieuwsbrief

Roosters

Rooster komende periode

Rooster komende periode

Hoofdsponsoren

VGI

VGI

Klik op het logo om de site van een sponsor te bezoeken (geldt voor alle sponsoren)

Helden van......

Helden 2017/18

2017/18

Helden 2015

2015

Voor alle vrijwilligers......  

Fotoalbums

Fotoalbums vv Naaldwijk

Vrienden van......

Fevowest

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Sponsorkliks

Meer over 1

Complete stand/uitslagen/programma

Weer

Voetbalweer
Naaldwijk
Meer voetbalweer in Naaldwijk

 

Volg ons ook via:

De Vrienden Van De V.V. Naaldwijk 2017-2018

Hallo Vrienden en natuurlijk toekomstige vrienden van de Voetbalvereniging Naaldwijk nog een paar dagen en dan vindt alweer het oliebollen/ en snerttoernooi plaats op onze vereniging. Zoals u weet is de werving een groot succes geweest en hebben we de vereniging bij de aanschaf van vele zaken financieel kunnen ondersteunen. Zaken die het afgelopen jaar dankzij jullie steun gerealiseerd zijn, zijn natuurlijk de inrichting van de nieuwe keuken de aanschaf van wat keukenbenodigdheden, de muziekinstallatie, die o.a. op de super saturday’s gebruikt wordt, daarnaast is er een nieuwe ballenpomp en zijn er extra doeltjes aangeschaft. En natuurlijk hebben we ook weer bijgedragen aan de stand van de VV Naaldwijk op de Braderie en is er gas voor de BBQ aangeschaft en voor de wat mindere prettige zaken een bloemetje voor op de begrafenis van de ons ontvallen leden. Al met al een totaalbedrag van zo’n € 31.820,=. Een flink bedrag dat dus o.a. door de 309 leden bijeen is gebracht, nogmaals TOP

En natuurlijk komen we bij u vanaf 30 december weer “aanbellen” met het verzoek of u nog een jaar of als nieuw lid een jaar lid wilt worden van  De Vrienden van de V.V. Naaldwijk voor een bedrag van € 50,=, of een veelvoud hiervan en onder een vermelding op het bord in de gang, want er is nog genoeg te doen c.q. te realiseren op de VV, denk hierbij o.a. aan het plafond van de kantine, de verdere inrichting van de bar en ook de kantine en een nodige opknapbeurt voor de tribune etc.. Dus wij hopen dat u allen weer grif mee wilt doen om zo de VV een zetje (geen steuntje) in de rug te kunnen geven.

Heeft U zelf nog ideeën of suggesties, schroom dan niet om ons te benaderen; het zij op de vereniging of via de mail;

Ron v.d. Meer, tel. 06-54270547 of per e-mail Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Willem Kok, tel. 06-15379324 of per e-mail Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Ruud Stoof, “walking around” op de club.

En natuurlijk kunt u zich het hele jaar door aanmelden als lid van DVVN door € 50,00 over te schrijven op het onderstaande RABO bankrekeningnummer:

NL31RABO012.65.44.824 t.n.v. De Vrienden van de V.V. Naaldwijk

 

Met de sportieve en vriendelijke groet,

De Vrienden van de V.V. Naaldwijk