Login
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk

Nieuwsbrief

Meest actuele nieuwsbrief

Roosters

Rooster komende periode

Rooster komende periode

Hoofdsponsoren

VGI

VGI

Klik op het logo om de site van een sponsor te bezoeken (geldt voor alle sponsoren)

Helden van......

Helden 2017/18

2017/18

Helden 2015

2015

Voor alle vrijwilligers......  

Fotoalbums

Fotoalbums vv Naaldwijk

Vrienden van......

Fevowest

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Sponsorkliks

Meer over 1

Complete stand/uitslagen/programma

Weer

Voetbalweer
Naaldwijk
Meer voetbalweer in Naaldwijk

 

Volg ons ook via:

Johan Schmidt en DLVge adviesbureau FIFA toernooi 2018

WEDEROM GESLAAGD 
JOHAN SCHMIDT FIFA PLAYSTATION TOERNOOI BIJ VV NAALDWIJK
 
BRAM NOLLEN  KAMPIOEN 2018!
vlnr prijswinnaars Martijn Bronswijk, Bram Nollen en Daan Bouwsema
 
In februari werd alweer voor de vierde keer gestreden om het Johan Schmidt FIFA Playstation kampioenschap van V.v. Naaldwijk. Johan Schmidt heeft ook dit jaar de jeugd weer een hart onder de riem gestoken door dit gezellige en spannende toernooi te sponsoren. Omdat hij niet bij het toernooi aanwezig kon zijn, hebben wij hem na een wedstrijd van het eerste alsnog bedankt met een bloemetje.
 
De heer Schmidt is al ruim 50 jaar lid van V.v. Naaldwijk, zeer begaan met de club en bij bijna alle thuiswedstrijden van het eerste aanwezig. De activiteitencommissie oudere jeugd vindt het geweldig dat oud spelers zoals de heer Schmidt de club nog steeds een warm hart toedragen.
 
Zo’n 40 jongeren streden deze avond drie uur lang om de eerste plaats en de mega grote wisselbeker. Deze werd in 2015 gewonnen door Sven Heijs, in 2016 door Danny Niël en in 2017 door Daan Bouwsema. Het kampioenschap werd wederom begeleid door de heren van FIFA Tournament. Maar liefst 8 schermen werden opgesteld voor de deelnemers en onder het genot van een hapje en een drankje werden de wedstrijden gespeeld. Naar mate de avond vorderde, steeg ook de spanning, wat van de gezichten van de deelnemers af te lezen was! Daan heeft er in de finale alles aan gedaan om zijn titel te behouden, maar moest uiteindelijk toch het onderspit delven. Na een zinderende finale en semi-finale waren de winnaars bekend: 
 
Bram Nollen (JO17) eindigde op de 1e plaats. Hij mag zich het komende jaar de FIFA Playstation KAMPIOEN van VV Naaldwijk noemen!!
Daan Bouwsema (JO17) eindigde op de 2e plaats en Martijn Bronswijk op de 3e.
 
Wij feliciteren alle prijswinnaars met het behaalde resultaat en de ontvangen oorkonde en Bram natuurlijk ook met de wisselbeker. Deze zal vast en zeker een mooi plekje krijgen! Het was een gezellige avond en uit de reacties van de deelnemers hebben wij kunnen concluderen dat deze avond zeker voor herhaling vatbaar is. Wij dagen jullie daarom alvast uit om volgend jaar ook mee te doen!
 
Activiteitencommissie oudere jeugd