Login
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk

Nieuwsbrief

Meest actuele nieuwsbrief

Roosters

Rooster komende periode

Rooster komende periode

Hoofdsponsoren

VGI

VGI

Klik op het logo om de site van een sponsor te bezoeken (geldt voor alle sponsoren)

Helden van......

Helden 2017/18

2017/18

Helden 2015

2015

Voor alle vrijwilligers......  

Fotoalbums

Fotoalbums vv Naaldwijk

Vrienden van......

Fevowest

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Sponsorkliks

Meer over 1

Complete stand/uitslagen/programma

Weer

Voetbalweer
Naaldwijk
Meer voetbalweer in Naaldwijk

 

Volg ons ook via:

De Vrienden Van De V.V. Naaldwijk update maart 2018

Hallo Vrienden en natuurlijk toekomstige vrienden van de Voetbalvereniging Naaldwijk. Zoals iedereen wel weet, zijn we alweer een tijdje bezig om weer zoveel mogelijk mensen lid te maken van de “De Vrienden van de VV Naaldwijk (DVVN)”. Nu hebben wij inmiddels al aardig wat mensen weer weten te enthousiasmeren om weer lid te worden van de DVVN en hebben dus al aardig wat donaties ontvangen, Ook zijn er mensen die toegezegd hebben ook lid te worden, maar je bent pas lid als de DVVN daadwerkelijk de donatie ontvangen heeft. We zitten nu zo een beetje in de afrondende fase om het bord van de DVVN voor het komend seizoen (jaar) weer te laten maken en wij verzoeken dan ook één ieder die toegezegd heeft of er nog over nadenkt of iemand die, mogelijk nog niet door ons benaderd  is, maar denkt “hé met dat geld worden goede dingen gedaan voor de vereniging”, laat ik ook een donatie doen (minimaal € 50,=), om zo spoedig als mogelijk, in ieder geval voor eind maart 2018, de betaling/ donatie te doen.  

Verder het volgende… na dit leuke en voldoeninggevende werk zo’n 14/ 15 jaar en voor sommige van ons zelfs nog langer,  gedaan te hebben, zijn wij opzoek naar een aantal mensen die zich geroepen voelen om onze taak over te gaan nemen. En natuurlijk zullen wij er zijn om jullie te ondersteunen bij de wervingsactie tijdens en na het oliebollen- en snerttoernooi van het komende jaar. Dus schroom niet en meld je aan bij één van ons, want het is hartstikke leuk om dit te doen, maar wij vinden, dat het tijd wordt dat er wat nieuw bloed komt die het stokje van ons overneemt. 

 

Heeft U zelf nog ideeën of suggesties, schroom dan niet om ons te benaderen; het zij op de vereniging of via de mail;  

De Vrienden van de V.V. Naaldwijk