Login
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk

Nieuwsbrief

Meest actuele nieuwsbrief

Roosters

Rooster komende periode

Rooster komende periode

Hoofdsponsoren

VGI

VGI

Klik op het logo om de site van een sponsor te bezoeken (geldt voor alle sponsoren)

Helden van......

Helden 2017/18

2017/18

Helden 2015

2015

Voor alle vrijwilligers......  

Fotoalbums

Fotoalbums vv Naaldwijk

Vrienden van......

Fevowest

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Sponsorkliks

Meer over 1

Complete stand/uitslagen/programma

Weer

Voetbalweer
Naaldwijk
Meer voetbalweer in Naaldwijk

 

Volg ons ook via:

Nieuwe voorzitter en bestuursleden

Wij zijn zeer verheugd dat, na een intensieve zoektocht, op onze ledenvergadering van 24 november a.s,. zich een nieuwe voorzitter en 2 nieuwe bestuursleden verkiesbaar stellen. De heer Aris van Daalen heeft zich verkiesbaar gesteld als nieuwe voorzitter van de club. Hij zal, bij verkiezing, de huidige voorzitter Gerard Koornneef opvolgen. De heer Jelle van Waveren stelt zich verkiesbaar als bestuurslid voetbalzaken en tenslotte is de heer Frank Hordijk verkiesbaar voor de bestuursfunctie PR& Sponsoring. Deze positieve ontwikkelingen hebben ook een aantal wijzigingen in de bestuurlijke organisatiestructuur tot gevolg, welke op de ledenvergadering van 24 november gepresenteerd zal worden. U heeft de uitnodiging voor de ledenvergadering reeds ontvangen, de agenda volgt komende week. Wij zien u graag!