Login
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk

Nieuwsbrief

Meest actuele nieuwsbrief

Roosters

Rooster komende periode

Rooster komende periode

Hoofdsponsoren

VGI

VGI

Klik op het logo om de site van een sponsor te bezoeken (geldt voor alle sponsoren)

Helden van......

Helden 2017/18

2017/18

Helden 2015

2015

Voor alle vrijwilligers......  

Fotoalbums

Fotoalbums vv Naaldwijk

Vrienden van......

Fevowest

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Sponsorkliks

Meer over 1

Complete stand/uitslagen/programma

Weer

Voetbalweer
Naaldwijk
Meer voetbalweer in Naaldwijk

 

Volg ons ook via:

Naaldwijk Vrouwen 1 in winnersmood

Naaldwijk Vrouwen 1 klopt KMD Vrouwen in goede wedstrijd en staat nu tweede en Naaldwijk 5 snoept de koploper een punt af. 

Naaldwijk Vrouwen 1 is al een paar weken op stoom! De combinatie van nieuwe en bekende meiden blijkt te werken! Het staat na de overwinning op KMD afgelopen zaterdag, op de tweede plaats en droomt stiekem al van een kampioenschap. De dames begonnen de competitie met een aantal nieuwe meiden en de selectie moest logischerwijs even wennen. Maar de laatste weken heeft het team een duidelijke ‘flow’ gevonden en de dames winnen wedstrijd na wedstrijd. Zaterdag was subtopper KMD de tegenstander en ‘dus’ slachtoffer van de dadendrang van de Naaldwijkers. Het was in een stevige wind een pittige wedstrijd die gelukkig vrij snel werd opengebroken door de altijd gevaarlijke Carly. De blonde sprinter schoot een prachtig afstandsschot raak. Carly had de hele eerste helft veel profijt  van het snelle schakelen van haar zus Kim, Michelle, Marloes  en Angela. En zeker van het geweldige verdedigde werk van Joyce. Maar de dames van KMD waren fysiek en positioneel sterk dus het was nog een hele klus om de overwinning eruit te slepen. Gelukkig was onze jonge kanjer Melissa zo scherp om 1 minuut na rust al 2-0 te maken, mede dankzij Judith, Lieke en de altijd krachtige Sam. Daarna tekende Carly voor de 3-0 en was de overwinning zo goed als binnen. Zo goed als, want de dames van KMD kwamen af en toe knap door en dankzij meiden als Angela, Christa en Mo hielden we de nul. Moet gezegd worden dat we daarbij elke week geholpen worden door de uitmuntend keepende Nadia. Onvoorstelbaar, hoe zij de ballen er elke keer weer uithaalt. Dames1 wil plezier maken maar stiekem ook kampioen worden dus we gaan met een goed gevoel de winter in en zijn klaar voor de tweede helft!

 

Naaldwijk 5 ontving het vijfde van Schipluiden en koploper in deze competitie. Naaldwijk speelde een behoorlijke partij voetbal en het maakte het de koploper lastig. Naaldwijk was dan ook meer dan tevreden met de eindstand van 1 – 1.

De overige wedstrijden werden afgekeurd.