Login
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk

Nieuwsbrief

Meest actuele nieuwsbrief

Roosters

Rooster komende periode

Rooster komende periode

Hoofdsponsoren

VGI

VGI

Klik op het logo om de site van een sponsor te bezoeken (geldt voor alle sponsoren)

Helden van......

Helden 2017/18

2017/18

Helden 2015

2015

Voor alle vrijwilligers......  

Fotoalbums

Fotoalbums vv Naaldwijk

Vrienden van......

Fevowest

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Sponsorkliks

Meer over 1

Complete stand/uitslagen/programma

Weer

Voetbalweer
Naaldwijk
Meer voetbalweer in Naaldwijk

 

Volg ons ook via:

Michael Koers komend seizoen nieuwe trainer 2e VV Naaldwijk

Trainer Jan van der Sar heeft aangegeven volgend seizoen te stoppen als trainer van Naaldwijk 2. Met Jan van der Sar wordt nog gesproken over een andere invulling binnen de vereniging. VV Naaldwijk is in opbouw en er is het afgelopen decennium hard gewerkt aan het professionaliseren van de jeugdafdeling. Hierdoor krijgt de doorstroming vanuit de jeugd steeds meer vorm. Met Michael Koers maakt Naaldwijk weer een stap om de doorstroming van de groeiende jeugdafdeling en de selectie VV Naaldwijk te verbeteren.

Michael Koers heeft in het verleden zelf vele jaren in het eerste gespeeld, heeft zijn trainersopleiding in de jeugd genoten en heeft al eerder als ad interim het eerste elftal onder zijn hoede gehad. Michael vormt vanaf volgend seizoen samen met Chris Treling en de leiding het technisch hart van de selectie van VV Naaldwijk.