Login
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk

Nieuwsbrief

Meest actuele nieuwsbrief

Roosters

Rooster komende periode

Rooster komende periode

Hoofdsponsoren

VGI

VGI

Klik op het logo om de site van een sponsor te bezoeken (geldt voor alle sponsoren)

Helden van......

Helden 2017/18

2017/18

Helden 2015

2015

Voor alle vrijwilligers......  

Fotoalbums

Fotoalbums vv Naaldwijk

Vrienden van......

Fevowest

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Sponsorkliks

Meer over 1

Complete stand/uitslagen/programma

Weer

Voetbalweer
Naaldwijk
Meer voetbalweer in Naaldwijk

 

Volg ons ook via:

van Malkenhorst Oliebollentoernooi

Zaterdag 30 december 2017 was het gezellige Oliebollen Toernooi! Na al de regen van afgelopen dagen konden we een veld lenen bij de  Hockey Vereniging Westland,  dat was wel even aanpassen maar we konden gelukkig voetballen! Super dat we zulke buren hebben!! We begonnen met regen maar het klaarde gelukkig op. In de pauzes konden de jeugdleden heerlijke oliebollen eten en limonade drinken en zijn de prijzen uitgereikt van de Grote Club Actie en is het bedrag bekend gemaakt wat onze leden bij elkaar verkocht hebben! Via <lees meer> ook een link naar het fotoalbum.

 

Dat is het mooie bedrag van € 4600.00 geworden echt een record bedrag! Er was 1 lid  Tom Blonk die een record aan loten verkocht heeft namelijk 100 stuks. Echt super dat we zulke enthousiaste leden hebben!
Dit bedrag gaan we mooi besteden aan het bouwen van een podium zodat we daar in de toekomst alle huldigingen kunnen doen.
Tevens werden er een aantal rondes van het rad gedraaid waarbij we hele mooie prijzen konden uitreiken van verschillende sponsors. The Read Shop Naaldwijk; Zwembad De Hoge Bomen; Indoorpretpark Maassluis: Van de Ende  Racing Inn en Carton Vuurwerk! Super sponsors!! Bedankt!!! De prijzen vielen goed in de smaak!

Na de pauze weer lekker voetballen en aan het einde de prijsuitreiking!

Mirjam van onze hoofdsponsor Van Malkenhorst Bakkers reikte de gesponsorde medailles uit waarop Omber Reclame mooie stickers had ontworpen en bevestigt en daarna  was het toernooi afgelopen en konden de rookbommen, vuurpijlen, magnetronnetjes, oliebollen, rotjes, gourmetstellen, appelflappen, frituurstellen, fonduepannen, rookbommen, keukenmeiden, steengrillen en sneeuwpoppen naar huis om zich klaar te maken voor het Oud en Nieuw feest!

Als Organisatie bedanken we iedereen die zich ingezet heeft bij dit toernooi! Jullie zijn Kanjers!In dit fotoalbum kunnen jullie een beeld krijgen hoe gezellig de ochtend was! en eventueel downloaden.

Fijne Jaarwisseling!