Login
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk

Nieuwsbrief

Meest actuele nieuwsbrief

Roosters

Rooster komende periode

Rooster komende periode

Hoofdsponsoren

VGI

VGI

Klik op het logo om de site van een sponsor te bezoeken (geldt voor alle sponsoren)

Helden van......

Helden 2017/18

2017/18

Helden 2015

2015

Voor alle vrijwilligers......  

Fotoalbums

Fotoalbums vv Naaldwijk

Vrienden van......

Fevowest

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Sponsorkliks

Meer over 1

Complete stand/uitslagen/programma

Weer

Voetbalweer
Naaldwijk
Meer voetbalweer in Naaldwijk

 

Volg ons ook via:

tussenstand FAIR PLAY CUP 2017 -2018

De tweede helft van de competitie is weer begonnen. Tijd om even terug te blikken en de stand van de FAIR PLAY CUP 2017 -2018 te bekijken. De gemiddelde score van alle jeugdteams ligt boven de 8 wat een prima score is. Gefeliciteerd allemaal met jullie sportieve gedrag. Via <lees meer> meer info.

 

Wat tegenvalt is de medewerking van onze tegenstanders. Er zijn 5 teams (waaronder de top 3, JO9-1, JO13-1 en JO15-3) die geen of 1 ingeleverd formulier hebben en zoals jullie weten is het minimum aantal ingeleverde formulieren aan het eind van het seizoen, om mee te doen aan de FAIR PLAY CUP, 4 ingevulde formulieren door de tegenstander is. Na die top-3 zijn er 10 teams(!!!) die een 8 of meer gemiddeld hebben. Dus reuze spannend welk team er dit jaar met wisselbeker en het bijbehorende uitje mee vandoor gaat.

Kijk even op de site onder het kopje "Fair Play Zone" voor de laatste tussenstand. 

Ook dit seizoen is de eerste prijs weer een middagje board surfen in Hoek van Holland bij Surfschool Hoek van Holland aangekleed met patat en fris.

Met sportieve groet, de Waarden en Normen commissie.