Login
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk

Nieuwsbrief

Meest actuele nieuwsbrief

Roosters

Rooster komende periode

Rooster komende periode

Hoofdsponsoren

VGI

VGI

Klik op het logo om de site van een sponsor te bezoeken (geldt voor alle sponsoren)

Helden van......

Helden 2017/18

2017/18

Helden 2015

2015

Voor alle vrijwilligers......  

Fotoalbums

Fotoalbums vv Naaldwijk

Vrienden van......

Fevowest

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Flynth Westlandcup 2019

Westlandcup 2018

Sponsorkliks

Meer over 1

Complete stand/uitslagen/programma

Weer

Voetbalweer
Naaldwijk
Meer voetbalweer in Naaldwijk

 

Volg ons ook via:

Zaterdag 10 maart geslaagde sponsormiddag op vv Naaldwijk.

Tijdens de wedstrijd Naaldwijk - Maasdijk werd er door de nieuwe sponsorcommissie de eerste sponsormiddag bij vv Naaldwijk gehouden. Omdat Koning winter netjes op tijd het veld ruimde kon Koning Voetbal het heft weer in handen nemen en hoefden de genodigden niet te worden teleurgesteld.


De sponsors werden bij de entree van vv Naaldwijk door Steven Blankman (commissie) en Henk Malenstein (mr Naaldwijk) ontvangen en bij binnenkomst in het sponsorhome wachtte een kopje koffie en een heerlijk petit fours met vv Naaldwijk logo van Bakkerij van Malkenhorst. 

Via <lees meer> het vervolg inclusief enkele foto's.

 


Na een woord van welkom door bestuurslid Frank Hordijk, en een dankwoord aan de gemeente Westland en Fonds Westland voor de bijdragen aan de renovatie van de kantine, kon er genoten worden van de eerste helft van de wedstrijd.

 


Bij rust was het 1-1 en bij een biertje, frisje en of glas rode of witte wijn welke mede mogelijk gemaakt was door Grapewine, werd er bijgepraat en genetwerkt.


Na de rust begon het langzaam wat te druppelen, maar de grote Heineken parasols hield de sponsors droog. Dat gold heel wat minder voor de doelman van vv Naaldwijk helaas. Maar omdat de wedstrijd uiteindelijk geen hoogtepunt werd, was de opkomst van de Domino trein met scooters en fietsen wellicht voor de meeste aanwezigen een genoeglijke afleiding van de wedstrijd. De pizza's werden netjes binnen gebracht en na een snelle versnapering reed de Domino trein weer netjes langs het veld naar de uitgang.


Na de wedstrijd bleek dat niemand (logischerwijs) de uitslag goed had voorspeld, waardoor de commissie besloot om Hans en Ard Bergwerf als balsponsor van de dag met Be Fresh Produce, alsmede met zowel zwart-wit als rood-zwart bloed in de aderen de getekende wedstrijdbal te gunnnen.


De sponsors zochten daarna de gezelligheid, muziek, en de pizza's op in het sponsorhome waar het tot einde van de middag lekker druk was. Nadat de middag beëindigd werd, gingen vele van de aanwezigen nog even verder in de kantine waar de mannen van de Super Saturday commissie het weer perfect voor elkaar hadden!!


De commissie beschouwde de eerste sponsormiddag als een geslaagd evenement waaraan zeker vervolg zal worden gegeven. Mocht u ook interesse hebben om sponsor te worden en met andere sponsors tijdens evenementen en wedstrijddagen te kunnen genieten bij en van onze mooie club, alsmede te kunnen netwerken, stuur dan even een mailtje aan

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.