Login
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk

Nieuwsbrief

Meest actuele nieuwsbrief

Roosters

Rooster komende periode

Rooster komende periode

Hoofdsponsoren

VGI

VGI

Klik op het logo om de site van een sponsor te bezoeken (geldt voor alle sponsoren)

Helden van......

Helden 2017/18

2017/18

Helden 2015

2015

Voor alle vrijwilligers......  

Fotoalbums

Fotoalbums vv Naaldwijk

Vrienden van......

Fevowest

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Train mee bij vv Naaldwijk

Open dag bij vv Naaldwijk

Ukkies Event bij vv Naaldwijk

Flynth Westlandcup 2018

Westlandcup 2018

Sponsorkliks

Meer over 1

Complete stand/uitslagen/programma

Weer

Voetbalweer
Naaldwijk
Meer voetbalweer in Naaldwijk

 

Volg ons ook via:

Open dag bij vv Naaldwijk: 10 mei 2018

Op Hemelvaartsdag donderdag 10 Mei Is het feest bij VV Naaldwijk!
Onze jaarlijkse Open Dag vindt plaats op deze dag. Kinderen in de leeftijd van 4 t/m 12 jaar zijn welkom om allerlei voetbalspelletjes te doen en te ontdekken hoe leuk voetbal is. Via <lees meer> vind je alle info of klik hier voor de flyer.

 

De beste voetballers van onze club staan klaar om de spelletjes te begeleiden en het beste uit de kids naar boven te halen. Penalty schieten, behendigheid spelletjes, partijtje spelen, gatendoek schieten, de M-station, onze mascotte "Nalukkie" van alles is er.

Als je komt ligt er een leuk aandenken voor je klaar en als je besluit om lid te worden bij onze vereniging hoef je op deze dag geen inschrijfgeld te betalen en krijg je een echte VV Naaldwijk Voetbal!

Het begint om 9.30 uur en het is klaar om 12.00 uur

Zorg dat je de flyer in handen krijg van dit evenement want op de achterkant staat een mooie kleurplaat en als je deze inlevert tijdens dit feest is om 12.00 uur de prijsuitreiking van de mooiste kleurplaat!