Login
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk

Nieuwsbrief

Meest actuele nieuwsbrief

Roosters

Rooster komende periode

Rooster komende periode

Hoofdsponsoren

VGI

VGI

Klik op het logo om de site van een sponsor te bezoeken (geldt voor alle sponsoren)

Helden van......

Helden 2017/18

2017/18

Helden 2015

2015

Voor alle vrijwilligers......  

Fotoalbums

Fotoalbums vv Naaldwijk

Vrienden van......

Fevowest

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Sponsorkliks

Meer over 1

Complete stand/uitslagen/programma

Weer

Voetbalweer
Naaldwijk
Meer voetbalweer in Naaldwijk

 

Volg ons ook via:

Laatste tussenstand FAIR PLAY CUP 2017 -2018

De competitie loopt weer ten einde. De spanning aan de top van de Fair Play Cup met teams waarvan de tegenstander 4 of meer formulieren heeft ingeleverd is enorm spannend :  de JO11-3 staat op gemiddeld een 8,33 bovenaan op de tweede, derde  en vierde plaatst staan JO11-2 (8,25), JO08-2 (8,20) en de JO13-2 (8,13).

Kortom 4 teams met een minimaal verschil van 0,2 tussen nummer 1 en nummer 4!!!!  Spannend wie de laatste weken het beste scoort en er dit jaar met wisselbeker en het bijbehorende uitje mee vandoor gaat.

Er zijn ook 4 team die gemiddeld hoger staan maar daar zijn nog geen 4 door de tegenstander ingeleverde formulieren aanwezig. De JO9-1(2 ingeleverde formulieren), JO13-1(1) en de JO15-3(1) staan op een 9 gemiddeld. De JO8-1(3) staat gemiddeld op 8,5 en is dus, met nog 1 formulier te gaan, ook nog een serieuze kanshebber. Het gemiddelde van alle teams is een 8.

Kijk even op de site onder het kopje "Fair Play Zone" voor de laatste tussenstand. 

Ook dit seizoen is de eerste prijs weer een middagje board surfen in Hoek van Holland bij Surfschool Hoek van Holland aangekleed met patat en fris.

 

Met sportieve groet,

De Waarden en Normen commissie.