Login
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk

Nieuwsbrief

Meest actuele nieuwsbrief

Roosters

Rooster komende periode

Rooster komende periode

Hoofdsponsoren

VGI

VGI

Klik op het logo om de site van een sponsor te bezoeken (geldt voor alle sponsoren)

Helden van......

Helden 2017/18

2017/18

Helden 2015

2015

Voor alle vrijwilligers......  

Fotoalbums

Fotoalbums vv Naaldwijk

Vrienden van......

Fevowest

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Flynth Westlandcup 2019

Westlandcup 2018

Sponsorkliks

Meer over 1

Complete stand/uitslagen/programma

Weer

Voetbalweer
Naaldwijk
Meer voetbalweer in Naaldwijk

 

Volg ons ook via:

Zeer geslaagde 1e dag Rijk Zwaan Jeugdtoernooi vv Naaldwijk

 

 

Bekijk hier het fotoalbum

 

Op Tweede Pinksterdag (21 mei) werd om 9.00 uur in de ochtend afgetrapt voor de 1e dag van de geplande jeugdtoernooien op het sportpark van vv Naaldwijk. Op deze dag stonden de thuistoernooien op het programma voor de JO8, JO9 en JO13 jeugdteams. Maar liefst 28 teams kwamen op bezoek op onze club om in een poule van 4 te spelen voor de eerste plaatsen.

 

Met Rijk Zwaan als hoofdsponsors zijn we als organisatie erg blij en dankbaar. Het geeft meer ruimte om aan andere activiteiten te denken om een toernooi aantrekkelijk en leuk te maken voor de bezoekers. Met het voetbal sjoelspel hadden de teams nog extra ontspanning en inspanning en kreeg het team met de hoogste scoren een dikverdiende ijsprijs. Via <lees meer> de rest van dit verslag en enkele foto's.

We kijken terug op een zeer geslaagde dag met veel strijd, spanning en inzet door alle aanwezige jeugdteams. Het weer werkt aan alle kanten mee. Met een heerlijke voetbaltemperatuur en een zonnetje was het voor de ouders ook goed toeven langs de lijn.

 

 

Namens Rijk Zwaan was eerste elftal speler Aike van de Bos aanwezig om de prijzen uit te reiken. Na afloop van het toernooi is ieder deelnemend team naar huis gegaan met een beker zodat iedereen zich een terechte winnaar mocht noemen en voelen. Ook ontving iedere deelnemer een vv Naaldwijk sleutelhanger. Dit leverde veel blije gezichten op.

 

De jeugdtoernooien op vv Naaldwijk worden mede mogelijk gemaakt door de bedrijven:

·         Rijk Zwaan als hoofdsponsor

&

·         Van der Knaap Behang en Schilderwerken

·         Freesiakwekerij Fa. P.D. Lievaart en Zn.

·         Dump & Darts

 

Sponsors bedankt voor jullie bijdrage!

 

Ook de inzet van de vele vrijwilligers is te prijzen. Zonder deze inzet is het niet mogelijk om dit alles te realiseren. Gelukkig is er binnen vv Naaldwijk een goede sfeer waardoor dit alles in goede banen is te leiden. Denk maar aan kantinepersoneel, scheidsrechters, wedstrijdcoördinatie, organisatie en iedereen die zijn steentje heeft bijgedragen.

 

Op zaterdag 2 juni staat het toernooi voor de JO11, JO15, JO17 en MO19 gepland op het sportpark. Vanaf 9.00 uur gaat de bal weer rollen. Wellicht zien we u dan (weer)!

 

Marleen van de Graaf & Stefan de Hoog