Login
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk

Nieuwsbrief

Meest actuele nieuwsbrief

Roosters

Rooster komende periode

Rooster komende periode

Hoofdsponsoren

VGI

VGI

Klik op het logo om de site van een sponsor te bezoeken (geldt voor alle sponsoren)

Helden van......

Helden 2017/18

2017/18

Helden 2015

2015

Voor alle vrijwilligers......  

Fotoalbums

Fotoalbums vv Naaldwijk

Vrienden van......

Fevowest

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Flynth Westlandcup 2019

Westlandcup 2018

Sponsorkliks

Meer over 1

Complete stand/uitslagen/programma

Weer

Voetbalweer
Naaldwijk
Meer voetbalweer in Naaldwijk

 

Volg ons ook via:

Bij het vv Naaldwijk jeugdvoetbaltoernooi op 2 juni voelde iedere speler of speelster zich winnaar

Bekijk hier het fotoalbum

 

Zaterdagochtend 7.00 uur leek de regen de spelbreker te worden voor de tweede dag van het Rijk Zwaan jeugdvoetbaltoernooi op ons sportpark. Echter de voorspellingen waren gunstig voor zaterdag 2 juni dus kon om 9.00 uur de bal weer op 5 velden gaan rollen. In de ochtend waren er twee poules voor de JO11 en 3 voor de JO15. In de middag werden nog 2 poules voor de JO11 afgewerkt en twee poules voor de JO17 en op veld 3 streden de meiden van de MO19 voor de winst.

 

Bij de strijd in de ochtend voor de JO15-1 poule moesten penalty’s tussen Naaldwijk en Velo de beslissing brengen voor het toernooiwinst in de poule. Een mooie ontknoping onder toezicht van vele jeugdspelers en toeschouwers en waar Naaldwijk JO15-1 uiteindelijk toernooiwinnaar werd.

Tussen de wedstrijden door konden de teams nog laten zien hoe goed ze konden mikken met een bal door zoveel mogelijk punten bij het voetbalsjoelen te verzamelen. De winnaars van dit spel konden een heerlijk ijsje in ontvangst nemen. Verrassend genoeg waren er ook oudere teams die dit spel zeer fanatiek op hebben gepakt.

 

De door Rijk Zwaan beschikbare groentesnacks waren zeer gewild bij de spelers en de toeschouwers. Een verantwoorde snack voor, tijdens of na een wedstrijd was beschikbaar. 

Namens Rijk Zwaan was eerste elftal speler Aike van de Bos aanwezig om de prijzen uit te reiken. Na afloop van het toernooi is ieder deelnemend team naar huis gegaan met een beker zodat iedereen zich een terechte winnaar mocht noemen en voelen. Ook ontving iedere deelnemer een vv Naaldwijk sleutelhanger. Dit leverde weerveel blije en tevreden gezichten op.

De jeugdtoernooien op vv Naaldwijk worden mede mogelijk gemaakt door de bedrijven:

 • Rijk Zwaan als hoofdsponsor

Subsponsors zijn:

 • Van der Knaap Behang en Schilderwerken
 • Freesiakwekerij Fa. P.D. Lievaart en Zn.
 • Dump & Darts

Sponsors bedankt voor jullie bijdrage!

Als organisatie zijn we uiteraard blij en verheugd met het sportieve verloop van het toernooi zonder incidenten. We zijn dankbaar voor de vele vrijwilligers die zich hebben ingezet om het toernooi een succes te maken. Van EHBO, tot barpersoneel en zeker niet te vergeten de scheidsrechters. Wij willen iedereen nogmaals bedanken voor hun inzet.

Marleen van de Graaf - Vogels en Stefan de Hoog

Toernooicommissie vv Naaldwijk