Login
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk

Nieuwsbrief

Meest actuele nieuwsbrief

Roosters

Rooster komende periode

Rooster komende periode

Hoofdsponsoren

VGI

VGI

Klik op het logo om de site van een sponsor te bezoeken (geldt voor alle sponsoren)

Helden van......

Helden 2017/18

2017/18

Helden 2015

2015

Voor alle vrijwilligers......  

Fotoalbums

Fotoalbums vv Naaldwijk

Vrienden van......

Fevowest

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Flynth Westlandcup 2019

Westlandcup 2018

Sponsorkliks

Meer over 1

Complete stand/uitslagen/programma

Weer

Voetbalweer
Naaldwijk
Meer voetbalweer in Naaldwijk

 

Volg ons ook via:

Eindstand FAIR PLAY CUP 2017 -2018 : JO13-2 WINNAAR !!!

Dubbel gefeliciteerd JO13-2!! Onder de bezielende leiding van de twee coaches Jack van der Hoff en Pieter van Nobelen werd het seizoen 2017 - 2018 afgesloten met een 8,4 gemiddeld voor het sportieve gedrag. Daarnaast werd de JO13-2 ook nog kampioen! Prima prestaties spelers, trainers en coaches! Via <lees meer> de rest van dit artikel.....

 

Er werden dit seizoen veel minder formulieren ingeleverd als andere jaren omdat de leiders (van de tegenstanders) niet meer naar het wedstrijdsecretariaat behoeve te komen na de wedstrijd omdat de score en het tekenen via een app wordt afgehandeld. De  Waarden en Normen Commissie kijkt nog hoe we hier volgend seizoen mee om gaan. 

Het is het vermelden waard dat de tegenstanders van de JO13-2 dit seizoen 5 formulieren hebben ingeleverd : een mooi aantal.  De gemiddelde score van alle ingeleverde formulieren  is een 7,95, ongeveer gelijk aan die van vorig seizoen(7,99). Er zijn een paar teams die weliswaar een beter gemiddelde hadden maar niet aan het minimaal vereiste aantal ingeleverde formulieren(4) kwamen.

De wisselbeker zal op 23 juni worden overhandigd door Leo Gorissen, voorzitter van de waarden en normen commissie,  tijdens de rust van de finale van de Westland Cup  (17:45-18:00).

Naast de eer en de wisselbeker kan de JO13-2 ook een aantal uur  BOARD SURFEN BIJ SURFSCHOOL HOEK VAN HOLLAND.

 

Met sportieve groet,

 

De Waarden en Normen Commissie