Login
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk

Nieuwsbrief

Meest actuele nieuwsbrief

Roosters

Rooster komende periode

Rooster komende periode

Hoofdsponsoren

VGI

VGI

Klik op het logo om de site van een sponsor te bezoeken (geldt voor alle sponsoren)

Helden van......

Helden 2017/18

2017/18

Helden 2015

2015

Voor alle vrijwilligers......  

Fotoalbums

Fotoalbums vv Naaldwijk

Vrienden van......

Fevowest

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Flynth Westlandcup 2019

Westlandcup 2018

Sponsorkliks

Meer over 1

Complete stand/uitslagen/programma

Weer

Voetbalweer
Naaldwijk
Meer voetbalweer in Naaldwijk

 

Volg ons ook via:

Afsluiting JO8, JO9 en JO11

Afgelopen dinsdag 26 juni was de afsluiting van de JO8, JO9 en JO11. De trainers hadden aangegeven graag iets te doen met onze sponsor “Domino’s pizza”.  Na kort overleg tussen Domino’s en VV Naaldwijk konden we een gezellige avond regelen. De aanmeldingen stroomden binnen, waardoor de organisatie zelfs moest uitwijken naar de handbal.  Via <lees meer> ook een link naar het fotoalbum.

 

In roulatie van drie groepen werden diverse onderdelen afgewerkt. De kinderen konden de ouders links en rechts passeren tijdens de partijtjes. Enkele fanatieke broertjes en zusjes deden het zo goed, dat ook onze spelers iets moesten incasseren.

Andere groepen gingen weer flessenvoetbal met de ouders en broertjes en zusjes doen en ook aan de  jongste jeugd was gedacht. Er was een mooi springkussen geregeld via onze sponsor springenmaar.nu, de kinderen werden geschminkt en kregen een echte VV Naaldwijk tatoeage.

Na een dankwoord van het bestuur aan alle vrijwilligers en de trainers was de laatste training van dit seizoen een feit. Wat hebben de trainers dit jaar weer lang doorgetraind. Met dit mooie weer van de afgelopen tijd, hebben de kinderen extra lang kunnen genieten. Nieuwsgierig? Hier vindt u een impressie van de foto’s, met dank aan Helma Vermaat en Anita Pigge.