Login
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk

Nieuwsbrief

Meest actuele nieuwsbrief

Roosters

Rooster komende periode

Rooster komende periode

Hoofdsponsoren

VGI

VGI

Klik op het logo om de site van een sponsor te bezoeken (geldt voor alle sponsoren)

Helden van......

Helden 2017/18

2017/18

Helden 2015

2015

Voor alle vrijwilligers......  

Fotoalbums

Fotoalbums vv Naaldwijk

Vrienden van......

Fevowest

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Flynth Westlandcup 2019

Westlandcup 2018

Sponsorkliks

Meer over 1

Complete stand/uitslagen/programma

Weer

Voetbalweer
Naaldwijk
Meer voetbalweer in Naaldwijk

 

Volg ons ook via:

Naaldwijk weer aan de verkeerde kant van de score

Naaldwijk 1 maakt het Schipluiden maar 30 minuten en kan niet voorkomen dat zij periodekampioen worden en Naaldwijk 5 maakt tot tweemaal toe een achterstand goed.

 

(foto's by Denice Kuijvenhoven)

Naaldwijk 1 ontving Schipluiden 1 dat bij winst de periodetitel kon opeisen. Dat is voor de witkielen dan ook geen lekkere tegenstander gezien de vormcrisis waarin zij verkeren. Toch beet Naaldwijk van zich af en liet zien dat het voor de winst ging. Het was dat de verdediger de bal van richting veranderde anders was het schot van Joey Kouwenhoven in het doel van Schipluiden gegaan. Ook de schoten van Laurens Bouritius waren net niet scherp genoeg.

Naaldwijk had op dat moment het veld overwicht en dan is weer jammer om te zien voor Naaldwijk dat Schipluiden dan onverwacht op 0 – 1 komt. Niet veel later wordt het ook nog 0 – 2 uit een counter. Na de rust dringt Naaldwijk toch en krijgt het een strafschop, daar waar het er ook één in de eerste helft had moeten krijgen toen Thomas Karsten werd neergelegd in de zestien, nu was het hands van de verdediging. Sebastiaan van den Berg ging gewoontegetrouw achter de bal staan. Helaas voor Van den Berg dat de bal via de binnenkant van de paal terug het veld in kwam. Het inbrengen van Tim Kardol en de in basis gestarte Wouter van Dalen konden nog niet het verschil brengen. Ook jongeling Bram Nollen kwam in het team in het tweede bedrijf maar ook zijn acties waren nog niet succesvol. Schipluiden loerde wel op meer de via counter dat lukte nog tweemaal zodat zij periodekampioen werden door 0 – 4 overwinning en moeten bij Naaldwijk alle alarmbellen gaan rinkelen.  

Naaldwijk 5 kreeg Velo 8 op bezoek en werd een potje van terugkomen voor Naaldwijk. Want na eerst de 0 – 1 te hebben geïncasseerd kwam Naaldwijk goed terug op 1 -1. Helaas viel de 1 – 2 ook weer. De achtervolging lukte waardoor Naaldwijk op 2 – 2 kwam en een punt haalde uit deze wedstrijd en het verschil tussen beide ploegen 2 punten blijft op de ranglijst in het voordeel van Naaldwijk.