Login
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk

Nieuwsbrief

Meest actuele nieuwsbrief

Roosters

Rooster komende periode

Rooster komende periode

Hoofdsponsoren

VGI

VGI

Klik op het logo om de site van een sponsor te bezoeken (geldt voor alle sponsoren)

Helden van......

Helden 2017/18

2017/18

Helden 2015

2015

Voor alle vrijwilligers......  

Fotoalbums

Fotoalbums vv Naaldwijk

Vrienden van......

Fevowest

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Flynth Westlandcup 2019

Westlandcup 2018

Sponsorkliks

Meer over 1

Complete stand/uitslagen/programma

Weer

Voetbalweer
Naaldwijk
Meer voetbalweer in Naaldwijk

 

Volg ons ook via:

Vrouwen 1 sluit succesvol seizoen af met een overwinning.

Op een hete zaterdagmiddag op het hoofdveld werd afgelopen zaterdag afgetrapt tegen KMD. Deze laatste wedstrijd van het seizoen moest nog wel even gewonnen worden om de 2e plaats definitief binnen te slepen. Dat leek makkelijk te worden na een snelle goal van Joyce, die als altijd koelbloedig bleef oog in oog met de keeper. Iets dieper in de 1e helft verdubbelde Michelle met ....

Lees verder bij lees meer.

een prachtig hoog schot van links de marge naar 2-. Het middenveld werkte hard in de tropische temperaturen en achterin werd door de verdediging de pogingen van KMD onschadelijk gemaakt onder leiding van Sam. Één keer wist KMD wel goed (en snel) door te breken waardoor de ruststand op 2-1 stond. In de tweede helft werd het net door beide partijen niet meer gevonden in de tropische temperaturen en dus weer een overwinning én en prachtige 2e plek!! Dat werd ‘s avonds natuurlijk flink gevierd op het geslaagde voetbalfeest.

 

Dit seizoen hebben wij met ontzettend veel plezier met veel nieuwe meiden gevoetbald en hadden van tevoren nooit gedacht dat het al zo snel zo goed zou lopen. We hebben ook te maken gehad met mooie zwangerschappen en helaas ook vervelende blessures. Desondanks waren er altijd genoeg meiden op de been die op zaterdag vol de strijd aan gingen. En niet onbelangrijk: we weten al een aantal weken dat we er volgend jaar ook weer gezellig bij zijn omdat iedereen gewoon doorgaat! Vanaf september kunnen jullie ons dus weer gewoon volgen. ;-)