Login
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk

Nieuwsbrief

Meest actuele nieuwsbrief

Roosters

Rooster komende periode

Rooster komende periode

Hoofdsponsoren

VGI

VGI

Klik op het logo om de site van een sponsor te bezoeken (geldt voor alle sponsoren)

Helden van......

Helden 2017/18

2017/18

Helden 2015

2015

Voor alle vrijwilligers......  

Fotoalbums

Fotoalbums vv Naaldwijk

Vrienden van......

Fevowest

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Flynth Westlandcup 2019

Westlandcup 2018

Sponsorkliks

Meer over 1

Complete stand/uitslagen/programma

Weer

Voetbalweer
Naaldwijk
Meer voetbalweer in Naaldwijk

 

Volg ons ook via:

Wedstrijdverslag JO8-1 4 nov 2017

Vandaag mochten we uit spelen bij Concordia in delft.

Na een speurtocht naar de kleedkamer waarin de tactiek werd doorgenomen en erop gehamerd werd om goed te verdedigen konden we op zoek naar het veld. Na lang zoeken vonden we ergens achteraf een veldje  waar we wel dachten dat we moesten spelen.

We gingen lekker inschieten en warmlopen tot de tegenstander vroeg of we er klaar voor waren. Dat waren we en stelden we ons op. Toen bleek dat we helemaal niet tegen dat team moesten spelen en konden een veld opschuiven. Door dit verwarrende begin waren we een beetje de weg kwijt en werd er door sommigen actief als kippen zonder kop rondgerend. Anderen wilden graag alleen de wedstrijd bekijken en niet actief deelnemen en 1 speler had helaas bij een venijnige sliding zijn vingernagel ingescheurd. Dit werd met militaire precisie de hele wedstrijd bestudeerd waardoor de verdedigende taak af en toe werd verwaarloost en we dan ook op achterstand kwamen. Na dat de nagel eindelijk verwijderd was en na wat wijze raad van diverse ouders om er toch maar is de beuk in te gooien en wakker te worden wisten we vanuit dode spelmomenten een aantal doelpunten te maken.

Dit alles resulteerde in een verrassende 5-5 stand met daarbij de kanttekening dat de ouders vonden dat de wedstrijd van dusdanig niveau was dat eenieder beter op zijn/haar bed hadden kunnen blijven liggen.

Met de penalty’s was wel weer goed duidelijk dat de vizieren van de kids loepzuiver zijn en alles vloog er mooi in.

Als kers op de taart wilden  de kinderen gaan douchen, maar de douches waren zo heet dat dit niet mogelijk was!! Laat je kind dus thuis nog maar even poedelen met wat shampoo;-)

Bedankt allemaal vandaag helaas zat er niet meer in en gaan we er volgende week met goede moed er weer vol tegenaan!!