Login
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk

Nieuwsbrief

Meest actuele nieuwsbrief

Roosters

Rooster komende periode

Rooster komende periode

Hoofdsponsoren

VGI

VGI

Klik op het logo om de site van een sponsor te bezoeken (geldt voor alle sponsoren)

Helden van......

Helden 2017/18

2017/18

Helden 2015

2015

Voor alle vrijwilligers......  

Fotoalbums

Fotoalbums vv Naaldwijk

Vrienden van......

Fevowest

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Flynth Westlandcup 2019

Westlandcup 2018

Sponsorkliks

Meer over 1

Complete stand/uitslagen/programma

Weer

Voetbalweer
Naaldwijk
Meer voetbalweer in Naaldwijk

 

Volg ons ook via:

Beloning voor sterke 1e helft JO17-1: 0 punten

14 april 2018, uitwedstrijd tegen de ploeg die er in de najaarscompetitie door eigen toedoen met de titel van doorging: HVC'10 JO17-1. Naaldwijk wilde graag laten zien dat dit een foutje was en tegelijkertijd moest de toen geleden 5-2 nederlaag tegen dit team nog recht gezet worden.

 

JO17-1 begon ijzersterk en zette HVC'10 voortdurend onder druk. Met fraai en fris combinatievoetbal werd HVC van het kastje naar de muur gestuurd, maar helaas krijg je daar nog steeds geen punten voor. Te laconiek werd er met enkele goede kansen omgesprongen en verder dan een afgekeurd doelpunt (buitenspel) kwamen we dan ook niet. HVC beperkte zich tot een enkele gevaarlijke counter, maar de verdediging oogde ook solide. Ruststand dus 0-0.

De grote vraag was eigenlijk of JO17-1 nog zo'n helft op de mat kon leggen, want dan zou HVC toch wel moeten bezwijken. Het was inderdaad Naaldwijk dat het heft weer in handen nam en weer een buitenspel doelpunt zag worden afgekeurd. Even later werd de lat geraakt en om het beeld compleet te maken werd hen ook nog een penalty onthouden. In de tussentijd gokte HVC al niet meer op de counter, maar had men wel een zeer doeltreffend wapen als alternatief: scoren vanuit de 2e lijn.

Zo kon het dus gebeuren dat tegen de verhouding in HVC binnen 10 minuten tijd, met 2 prachtige afstandsschoten die beiden net onder de lat vielen, het duel een heel ander aanzicht gaf. De voorspelbaarheid van de Naaldwijkse aanvallen werd kort voor tijd nog even onderbroken door Said die de twijfelachtige eer nog wist te redden: 2-1.

Het mag duidelijk zijn dat vandaag niet het team won dat het beste voetbalde maar het team dat het beste in staat was om een wedstrijd te lezen en zich gedurende de wedstrijd aanpaste aan de situatie.

Weer een leermoment voor de mannen van JO17-1, die hiermee de aansluiting met de kopgroep kwijt zijn en zich eerst maar weer eens moeten gaan ontworstelen aan de grijze middenmoot.