Login
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk

Nieuwsbrief

Meest actuele nieuwsbrief

Roosters

Rooster komende periode

Rooster komende periode

Hoofdsponsoren

VGI

VGI

Klik op het logo om de site van een sponsor te bezoeken (geldt voor alle sponsoren)

Helden van......

Helden 2017/18

2017/18

Helden 2015

2015

Voor alle vrijwilligers......  

Fotoalbums

Fotoalbums vv Naaldwijk

Vrienden van......

Fevowest

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Flynth Westlandcup 2019

Westlandcup 2018

Sponsorkliks

Meer over 1

Complete stand/uitslagen/programma

Weer

Voetbalweer
Naaldwijk
Meer voetbalweer in Naaldwijk

 

Volg ons ook via:

Wisselvalligheid bij JO17-1

Dit hele seizoen van JO17-1 wordt gekenmerkt door wisselvalligheid. De ene week lukt alles en wordt de tegenstnder van de mat geveegd en een paar dagen later is er weinig meer van terug te zien.

Zo ook de afgelopen 2 weken: Vorige week wordt GSC ESDO JO17-1 (een team dat hoger staat dan JO17-1) nog met 10-1 opgerold en afgelopen zaterdag blijkt VELO JO17-3 (die nog in de strijd zijn om het kampioenschap in deze poule) een te lastige tegenstander.

 

Naaldwijk had eerder dit seizoen ook al grote moeite met de wateringers (toen werd 5-2 verloren) en afgelopen zaterdag lag de druk toch echt bij VELO (winst was voor hun noodzakelijk om in punten gelijk te blijven met Maasdijk) zodat Naaldwijk vrijuit kon voetballen (in theorie was er dan nog iets mogelijk geweest).

Dat vrijuit voetballen werd misschien iets te letterlijk opgevat want in het eerste half uur liep Naaldwijk achter alle feiten aan en kwam VELO verdiend op een 2-0 voorsprong. Ze waren gewoon op alle fronten feller.

Nadat Marijn, gestart als laatste man, zich ging bemoeien met de aanval werd het ook daar wat gevaarlijker en dat resulteerde al gauw in de 2-1 waarmee ook de rust gehaald werd. Na rust zagen we de 1e 20 minuten wel een JO17-1 dat er nog in geloofde en VELO stond op wankelen, maar de kansjes die Naaldwijk kreeg bleken toch te moeilijk. Kort nadat Naaldwijk alles of niets ging spelen wist VELO daarvan te profiteren. Hun 1e kans in de 2e helft ging er wel gelijk in, wat de 3-1 betekende. Daarna werd er met de moed der wanhoop nog wel verder gevoetbald maar nadat de meest sportieve speler van Naaldwijk ook nog eens een gele kaart van de scheidsrechter kreeg (die achteraf in de kleedkamer nog maar even kwam vertellen waarom dat nou eigenlijk was omdat dit tijdens de wedstrijd door niemand was gezien en werd begrepen) kon VELO via een snelle uitval ook nog eens de 4-1 scoren.

JO17-1 staat nu op een 5e plaats en heeft nog 2 wedstrijden (tegen het puntloos onderaanstaand SC Monster JO17-2 en het op de 1e plaats staande Maasdijk JO17-1) om te bewijzen dat ze ondanks de wisselvalligheid weldegelijk één van de beter voetballende teams in deze poule zijn die in de top 3 thuishoort.