Login
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk

Nieuwsbrief

Meest actuele nieuwsbrief

Roosters

Rooster komende periode

Rooster komende periode

Hoofdsponsoren

VGI

VGI

Klik op het logo om de site van een sponsor te bezoeken (geldt voor alle sponsoren)

Helden van......

Helden 2017/18

2017/18

Helden 2015

2015

Voor alle vrijwilligers......  

Fotoalbums

Fotoalbums vv Naaldwijk

Vrienden van......

Fevowest

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Sponsorkliks

Meer over 1

Complete stand/uitslagen/programma

Weer

Voetbalweer
Naaldwijk
Meer voetbalweer in Naaldwijk

 

Volg ons ook via:

JO17-1 geeft SC Monster JO17-1,5 waar het recht op heeft

De op één na laatste competitiewedstrijd voor JO17-1 was tegen SC Monster JO17-2. De ploeg die ons in de najaarscompetitie de titel kostte. Dat dit team ver afgegleden is blijkt wel uit de stand. 0 punten uit 9 wedstrijden en een dramatisch doelsaldo. Op voorhand dus een wedstrijd voor JO17-1 om met vertrouwen naar uit te kijken en het publiek leuke staaltjes voetbal voor te schotelen.

Bij Monster had men echter andere plannen. Dit moest de wedstrijd worden om eindelijk van die hatelijke 0 af te komen. Om dit te bereiken werden maar liefst 6 JO17-1 (kampioen 1e klasse en vrij vandaag) spelers ingeschakeld. 

Even leek Naaldwijk onder de indruk want één van de eerste voorzetten van Monster kon ongehinderd binnen gekopt worden: 0-1. Gelukkig wist JO17-1 snel orde op zaken te stellen en in de daaropvolgende 20 minuten liep Naaldwijk uit naar een 3-1 voorsprong door achtereenvolgens Mick, Ali en Yorick.

Kort voor rust wist Monster de spanning nog wat terug te brengen met een afstandsschot: 3-2.

Volgens zeggen heeft Naaldwijk de 2e helft de wedstrijd gecontroleerd en goed uitgespeeld. Niets meer weggegeven en zelf nog wat kansen gecreëerd die helaas niet benut werden.

Ondanks de sneue poging van Monster om toch nog aan wat punten te komen gingen ze weer weg met hetzelfde aantal als waar ze mee kwamen.

Voor JO17-1 staat er niets meer op het spel maar voor de tegenstander van a.s. zaterdag des te meer. Tegenstander Maasdijk kan kampioen worden maar dient afhankelijk van de uitslag bij Velo (even veel punten, iets minder doelsaldo maar met Monster als tegenstander) waarschijnlijk van ons te winnen en mogelijk gaan ook het aantal doelpunten nog van belang zijn. 

JO17-1 vervult zijn sportieve plicht, komt dus gewoon met JO17-1, en wist eerder dit seizoen Maasdijk in een zinderende wedstrijd met 6-4 te verslaan. Spannend dus.

Bij