Login
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk

Nieuwsbrief

Meest actuele nieuwsbrief

Roosters

Rooster komende periode

Rooster komende periode

Hoofdsponsoren

VGI

VGI

Klik op het logo om de site van een sponsor te bezoeken (geldt voor alle sponsoren)

Helden van......

Helden 2017/18

2017/18

Helden 2015

2015

Voor alle vrijwilligers......  

Fotoalbums

Fotoalbums vv Naaldwijk

Vrienden van......

Fevowest

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Sponsorkliks

Meer over 1

Complete stand/uitslagen/programma

Weer

Voetbalweer
Naaldwijk
Meer voetbalweer in Naaldwijk

 

Volg ons ook via:

2e plaats voor JO17-1 op sterk bezet thuistoernooi

Zaterdag 2 juni speelde de huidige JO17-1 zijn laatste wedstrijdjes in deze samenstelling tijdens het afsluitende thuistoernooi. Zouden de mannen dan toch nog een prijs pakken aan het eind van een prima seizoen?

De toernooicommissie had , onbedoeld waarschijnlijk, haar best gedaan om het JO17-1 in ieder geval niet te makkelijk te maken. De tegenstanders waren dit seizoen allemaal minimaal 1x kampioen geworden: 

 

CVV Berkel JO17-1 (1e kl), vv Oude Maas JO17-1 (2e kl) en Leidschenveen JO17-1 (3e kl).

De 1e wedstrijd liet JO17-1 gelijk zien dat ze een goed ingespeeld team zijn geworden. Tegenstander Leidschenveen werd letterlijk en figuurlijk alle hoeken van het veld getoond. Nadat een fraai afstandsschot van Said via de onderkant van de lat het veld weer inkwam wisten kort daarna Daan en Ali het krachtsverschil wel in doelpunten om te zetten: 2-0.

Tegen CVV Berkel werd het allemaal wat gelijkwaardiger en daar waar Naaldwijk een grote kans miste wist Berkel in de slotminuut wel te scoren: 0-1

De laatste wedstrijd tegen Oude Maas zou beslissend worden omdat Berkel geheel onverwachts verloor van Leidschenveen. JO17-1 werd door Oude Maas echter vanaf het begin onder druk gezet en had grote moeite voetballend overeind te blijven. Naar mate de wedstrijd vorderde ging Naaldwijk meer risico nemen (er moest immers gewonnen worden) door laatste man Marijn meer aanvallend in te zetten. Er kwamen enkele kleine kansjes maar het bleef 0-0 waarmee een 2e plaats werd behaald achter Oude Maas.

Terugkijkend op het hele seizoen is het een prima seizoen geweest met net niet voldoende continuiteit om de prijzen echt te pakken ook al was het soms dichtbij.

As vrijdag nog een afsluitende bbq.