Login
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk

Nieuwsbrief

Meest actuele nieuwsbrief

Roosters

Rooster komende periode

Rooster komende periode

Hoofdsponsoren

VGI

VGI

Klik op het logo om de site van een sponsor te bezoeken (geldt voor alle sponsoren)

Helden van......

Helden 2017/18

2017/18

Helden 2015

2015

Voor alle vrijwilligers......  

Fotoalbums

Fotoalbums vv Naaldwijk

Vrienden van......

Fevowest

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Flynth Westlandcup 2019

Westlandcup 2018

Sponsorkliks

Meer over 1

Complete stand/uitslagen/programma

Weer

Voetbalweer
Naaldwijk
Meer voetbalweer in Naaldwijk

 

Volg ons ook via:

JO19-1 pakt 3 punten maar mist overtuiging

Na de makkelijk gewonnen laatste bekerwedstrijden mocht JO19-1 vandaag voor de 1e competitiewedstrijd aantreden tegen High Society vereniging Quick. Om nog iets preciezer te zijn: de JO19-3 van deze over het algemeen erg sportieve vereniging. Ook vandaag bleek dit het geval, de kaarten konden dus op zak blijven. Nadat de herfst kort tevoren haar intrede had gedaan en de regen overvloedig was gevallen werd het geplande strijdtoneel (hoofdveld) omgeruild voor een veld wat kennelijk wat meer kan/mag hebben (veld 2).

 

In de 1e helft bleek de tegenstander meer dan gelijkwaardig en Naaldwijk had duidelijk moeite om het spel te maken. Er werd door beide partijen voornamelijk gestreden op het middenveld en echt grote kansen onstonden nauwelijks en als ze er al waren stonden beide keepers op de juiste plaats. De rust werd dan ook bereikt met een 0-0 waar beide teams tevreden mee konden zijn. 

In de 2e helft zou het dus moeten gaan gebeuren en er werd aan Naaldwijkse zijde fors gewisseld. Een compleet andere voorhoede mocht het gaan proberen,maar voordat ze goed en wel aan aanvallen konden gaan denken lag de bal al in de andere goal: 0-1. Een flinke domper dus.

Toch was het Naaldwijk dat daarna de wedstrijd duidelijk naar zich toe trok en liet zien dat er ook tegen een stugge tegenstander lekker gecombineerd kan worden met aanvallen over beide flanken. De 1-1 kon niet uitblijven en het was Koen die vrij voor de keeper niet faalde: 1-1.

JO19-1 bleef nu doorgaan en had ineens wel de spirit die het in de 1e helft wat miste. De 2-1 door Koen was hier een logisch gevolg van.

Het was nu zaak om, met nog ruim 20 minutenr te spelen, lekker zo door te blijven voetballen en de advocaten en notarissen in spé niet terug te laten komen. Dit kostte toch wat moeite omdat ook Quick gewoon goed combineerde. Gelukkig wist Bram 10 miuten later een strakke voorzet van Koen tot het 3e doelpunt van Naaldwijk te bombarderen.

Met een 3-1 stand op de borden en nog 10 minuten te spelen zou het toch niet meer fout kunnen gaan dacht het publiek. Maar als de scheidsrechter van 10 minuten toch 20 minuten weet te maken en Quick alsnog de 3-2 maakt dan laat zich raden dat het nog een zenuwslopend einde was.

Uiteindelijk zijn de 1e 3 punten binnen en wacht volgende week de uitwedstrijd tegen Die Haghe JO19-2. Een tegenstander die vandaag liet zien dat scoren voor hen geen probleem is. Ze wonnen nl met 15-1 en aan JO19-1 de schone taak om niet mee te werken aan nog zo'n soort feestje voor de zwart-witten uit Den Haag.