Login
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk

Nieuwsbrief

Meest actuele nieuwsbrief

Roosters

Rooster komende periode

Rooster komende periode

Hoofdsponsoren

VGI

VGI

Klik op het logo om de site van een sponsor te bezoeken (geldt voor alle sponsoren)

Helden van......

Helden 2017/18

2017/18

Helden 2015

2015

Voor alle vrijwilligers......  

Fotoalbums

Fotoalbums vv Naaldwijk

Vrienden van......

Fevowest

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Flynth Westlandcup 2019

Westlandcup 2018

Sponsorkliks

Meer over 1

Complete stand/uitslagen/programma

Weer

Voetbalweer
Naaldwijk
Meer voetbalweer in Naaldwijk

 

Volg ons ook via:

Nonchalante 1e helft komt JO19-1 duur te staan

In de 2e competitiewedstrijd trad JO19-1 aan tegen Die Haghe JO19-2. Op een zonovergoten sportpark Ockenburgh zou om 14.30 uur afgetrapt worden, maar aangezien er op dat tijdstip slechts 10 tegenstanders waren en geen keeper werd besloten even te wachten op de keeper van JO19-1 die net klaar was met zijn wedstrijd. 

 

Een kwartier te laat werd er dan toch begonnen en na 5 minuten zette Bram JO19-1 op voorsprong. Helaas wist Die Haghe 10 minuten later de stand weer gelijk te trekken: 1-1.

Vervolgens volgde een periode waarin Naaldwijk (ruim) afstand had moeten nemen van deze lastige tegenstander. Een 100% scoringskans (alleen op de keeper af) en een penalty zorgden echter niet voor dit verschil. Sven maakte even later nog wel de verdiende 1-2 waarmee ook de rust bereikt werd. Het is echter al jaren een goed gebruik bij Die Haghe dat een lege reservebank gedurende de wedstrijd volloopt met (reserve)spelers van hun hoogste team. Zo ook deze editie en het was dus even afwachten tegenover welke 11 spelers we de 2e helft zouden spelen.

Naaldwijk kreeg het zwaar in de 2e helft want op enkele cruciale plekken was inderdaad gewisseld bij de tegenstander. Kort na rust viel dan ook de 2-2 en Naaldwijk moest het echt anders gaan aanpakken om het tij te keren. Dit lukte maar een kwartiertje en daarna werd, door de te grote druk van Die Haghe, binnen 10 minuten de wedstrijd compleet uit handen gegeven. Elke aanval voor de thuisploeg leverde een doelpunt op en pas bij 6-2 kreeg men weer iets meer grip op het spel. Dit leverde nog wel de 6-3 door Nico op. Tot overmaat van ramp werd in de slotminuut ook de 2e penalty van vandaag niet benut waardoor een ietwat geflatteerde 6-3 achterbleef op het scorebord.

in de 1e helft had Naaldwijk het verschil kunnen en moeten maken, maar doordat dit niet gebeurde kon een versterkt Die Haghe in de 2e helft dus toeslaan. 

A.s. zaterdag speelt JO19-1 om 14.30 uur thuis tegen SC Monster JO19-2. Een ploeg die nog geen punten heeft, maar dat zegt nog niet zoveel en Naaldwijk zal elke kans die het krijgt gewoon vanaf het begin moeten benutten om een tegenstander te verslaan. Verder kan het misschien geen kwaad om even op penalties te oefenen komende week:-)