Login
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk

Nieuwsbrief

Meest actuele nieuwsbrief

Roosters

Rooster komende periode

Rooster komende periode

Hoofdsponsoren

VGI

VGI

Klik op het logo om de site van een sponsor te bezoeken (geldt voor alle sponsoren)

Helden van......

Helden 2017/18

2017/18

Helden 2015

2015

Voor alle vrijwilligers......  

Fotoalbums

Fotoalbums vv Naaldwijk

Vrienden van......

Fevowest

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Flynth Westlandcup 2019

Westlandcup 2018

Sponsorkliks

Meer over 1

Complete stand/uitslagen/programma

Weer

Voetbalweer
Naaldwijk
Meer voetbalweer in Naaldwijk

 

Volg ons ook via:

JO19-1: RAS JO19-1 na 45 minuten compleet knock out

Door nederlagen tegen Westlandia JO19-2 (4-2) en DUNO JO19-1 (4-2), die beiden ook zomaar in ons voordeel hadden kunnen uitvallen, en het terugtrekken van SC Monster JO19-2 (3-0 overwinning) uit de competitie, was JO19-1 weggezakt naar de onderste regionen in deze 2e klasse. Een plek waar ze zeker niet thuishoren, maar ja, cijfers liegen niet, dus moest er tegen RAS JO19-1 maar weer eens gewonnen worden.

Een blik op de ranglijst leerde ons dat RAS er dit seizoen nog niet veel van had gebakken, dus we zouden zeker kans maken op een overwinning. Die kans werd alleen maar groter toen bij aanvang van de wedstrijd bleek dat RAS slechts 10 spelers opstelde waarvan er één een afwijkend hesje aandeed en keepershandschoenen aantrok. Er zou ook niemand meer bijkomen.

Over de daarop volgende 45 minuten kan ik kort zijn. Dit was geen enkel moment een voetbalwedstrijd. Naaldwijk scoorde er lustig op los, dat dan weer wel, maar dit was zowel voor ons als voor de tegenstander natuurlijk niet echt leuk. Ruststand 8-0.

Hopende op in ieder geval dan nog enkele mooie acties en doelpunten in de 2e helft begon de rust..... die verdacht lang ging duren......

Even later werd duidelijk dat tijdens de rust een aantal spelers van RAS het niet meer op kon brengen om nog eens 45 minuten een dergelijke marteling te ondergaan. Zij waren dus alvast gaan douchen en bleken daarna ook nog eens met het openbaar vervoer of fiets terug te moeten naar de Albardastraat in den Haag en wilden graag voor het donker thuis zijn.  

Tsja......nog nooit meegemaakt, maar het gebeurde dus wel gewoon

De ruststand werd de eindstand en met verbazing werd door iedereen dit hele verhaal aangehoord. 

JO19-1 moet dus nog een week wachten op weer een echte krachtmeting, om 10.30 uur wacht WIK JO19-1 volgend weekend als volgende tegenstander. Ook geen hoogvlieger volgens de stand, maar laten we hopen op in ieder geval een spannende en leuke voetbalwedstrijd.