Login
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk

Nieuwsbrief

Meest actuele nieuwsbrief

Roosters

Rooster komende periode

Rooster komende periode

Hoofdsponsoren

VGI

VGI

Klik op het logo om de site van een sponsor te bezoeken (geldt voor alle sponsoren)

Helden van......

Helden 2017/18

2017/18

Helden 2015

2015

Voor alle vrijwilligers......  

Fotoalbums

Fotoalbums vv Naaldwijk

Vrienden van......

Fevowest

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Flynth Westlandcup 2019

Westlandcup 2018

Sponsorkliks

Meer over 1

Complete stand/uitslagen/programma

Weer

Voetbalweer
Naaldwijk
Meer voetbalweer in Naaldwijk

 

Volg ons ook via:

JO19-1 pakt 4 punten in 2 wedstrijden

Vorige week was WIK JO19-1 de tegenstander van onze beloften en alhoewel een stevige 1-3 voorsprong werd opgebouwd werd er uiteindelijk toch maar, met hangen en wurgen, een gelijkspelletje over de streep getrokken: 3-3.

 

Deze week de 2e garnituur van MVV'27 als tegenstander op het Naaldwijkse hoofdveld. Na een rustig begin van beide kanten sloeg JO19-1 na een kwartiertje keihard toe. 2 fraaie doelpunten van Bram zorgden er voor dat Naaldwijk met een gerust hart verder kon combineren tegen deze tegenstander. Dit resulteerde na een half uurtje in de 3-0 door alweer Bram die daarmee een heuse hattrick produceerde.

Kort daarna toch even een onoplettenheidje en MVV'27 profiteerde dankbaar: 3-1. Hiermee werd ook de rust gehaald.

In de 2e helft ging het allemaal wat moeizamer. Door afwezigheid van 4 spelers kregen ook 2 JO17-spelers de kans om te ruiken aan het JO19-niveau. Mick en Yorick vielen beide prima in. Bedankt voor het meedoen.

Zonder dat nou echt een scenario als bij WIK dreigde was iedereen toch pas echt gerust toen Jesper met een bekeken schuiver de 4-1 noteerde, wat ook tevens de eindstand betekende.

Door deze 4 punten in 2 weken heeft Naaldwijk zich weer opgewerkt naar de brede middenmoot. De 6e plaats wordt momenteel ingenomen op de ranglijst en met nog 2 wedstrijden tegen teams die nog om het kampioenschap strijden voor de boeg, lijkt een verbetering van die plek niet echt voor de hand te liggen. Of heeft JO19-1 nog een eindsprintje in gedachten?

A.s. zaterdag thuis tegen Quintus JO19-1 om 14.30 de 1e van dat tweeluik.