Login
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk

Nieuwsbrief

Meest actuele nieuwsbrief

Roosters

Rooster komende periode

Rooster komende periode

Hoofdsponsoren

VGI

VGI

Klik op het logo om de site van een sponsor te bezoeken (geldt voor alle sponsoren)

Sportkleding vvN

Helden van......

Helden 2017/18

2017/18

Helden 2015

2015

Voor alle vrijwilligers......  

Fotoalbums

Fotoalbums vv Naaldwijk

Vrienden van......

Fevowest

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Sponsorkliks

Zes clubmensen slagen voor KNVB-jongerencursus

Op de Voetbalvereniging Naaldwijk zijn gisteren de diploma’s uitgereikt aan de trainers die bij V.V. Naaldwijk de KNVB-juniorencursus volgden. Vanuit de club zelf slaagden zes trainers.

Clubmensen Chris van den Berg, Kees van der Gaag, Henri Kraan, Thomas van Dalen, Faissal Akkab en Mattie van Weeren behaalden hun diploma. Dit gebeurde onder leiding van KNVB-docent Eric Treling en begeleider en technisch jeugdcoördinator van V.V. Naaldwijk, Anand Manraj.

Tien avonden lang gaf Treling cursussen op locatie bij V.V. Naaldwijk, ook voor deelnemers van buiten de vereniging. De cursisten kregen huiswerk om wedstrijden en trainingen te analyseren en voor te bereiden. Jeugdteams van de club stelden zich beschikbaar om mee te werken aan de cursussen.

Het succes van de Naaldwijkse cursisten past in een groter geheel. De club richt haar pijlen op de kwaliteit van de jeugdopleiding om de aanwas naar de senioren te laten groeien. Om deze kwaliteit te waarborgen, zet V.V. Naaldwijk een groot scala aan voornamelijk zelfopgeleide trainers in. Daar dragen Van den Berg, Van der Gaag, Kraan, Van Dalen, Akkab en Van Weeren hun steentje aan bij.