Login
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk

Nieuwsbrief

Meest actuele nieuwsbrief

Roosters

Rooster komende periode

Rooster komende periode

Hoofdsponsoren

VGI

VGI

Klik op het logo om de site van een sponsor te bezoeken (geldt voor alle sponsoren)

Sportkleding vvN

Helden van......

Helden 2017/18

2017/18

Helden 2015

2015

Voor alle vrijwilligers......  

Fotoalbums

Fotoalbums vv Naaldwijk

Vrienden van......

Fevowest

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Sponsorkliks

'Toptoernooi' voor D1 bij Westlands Zaalvoetbalkampioenschap

Dennis Vreugdenhil was aanwezig bij het Westlands Zaalvoetbalkampioenschap, waarbij Naaldwijk D1 in de poule zat bij Westlandia, HVC'10 en Lyra. Lees hier zijn verslag.

D1

 

Zaterdag 20 december was het zover. We mochten weer het jaarlijkse Westlandse zaalvoetbalkampioenschap spelen.We zaten dit jaar bij HVC’10, Westlandia en Lyra in de poule.

De eerste wedstrijd speelden we tegen HVC’10. We hadden doordeweeks al een keer in de zaal geoefend, maar de jongens merkten al snel dat het heel anders voetballen is in de zaal. Gelukkig werd er wel goed gevoetbald en hard gevochten. We kwamen op voorsprong nadat een mooie aanval werd afgerond door Tim. Helaas kwam HVC’10 in de laatste minuut alsnog op gelijke hoogte.

De tweede wedstrijd speelden we tegen Lyra. Hier hadden we helaas minder in te brengen en daarom werd er ook verloren met 3-1. De laatste wedstrijd uit de poule was tegen Westlandia. Dit werd helaas een 5-0 nederlaag. Zodoende werden we derde in de poule.

Nadat we tussendoor nog een teamfoto hebben gemaakt, mochten we daarna weer de zaal in. Dit keer speelden we tegen MVV’27. Deze wedstrijd eindigde in 1-1 en uiteindelijk wonnen we na het nemen van penalty’s.

Door deze overwinning was KMD de volgende tegenstander. Deze wedstrijd werd na pingels helaas verloren. Zodoende werd er om plek 11 & 12 gestreden tegen Schipluiden. Deze werd glansrijk gewonnen met 4-1! Hierdoor eindigden we als 11e!

Maar dat was niet de enige prijs die we mochten ophalen met de uitreiking. Onze trainer Kees werd uitgeroepen tot sportiefste coach van het toernooi! En dat vinden we natuurlijk een mooie prijs! Van harte Kees! Al met al was het weer een toptoernooi.

Dennis Vreugdenhil