Login
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk

Nieuwsbrief

Meest actuele nieuwsbrief

Roosters

Rooster komende periode

Rooster komende periode

Hoofdsponsoren

VGI

VGI

Klik op het logo om de site van een sponsor te bezoeken (geldt voor alle sponsoren)

Sportkleding vvN

Helden van......

Helden 2017/18

2017/18

Helden 2015

2015

Voor alle vrijwilligers......  

Fotoalbums

Fotoalbums vv Naaldwijk

Vrienden van......

Fevowest

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Sponsorkliks

Jeugdtrainers met vlag en wimpel geslaagd voor juniorencursus KNVB

Zes jeugdtrainers van vv Naaldwijk zijn geslaagd voor de officiële KNVB-juniorencursus. Michael Koers, Patrick Piron, Adi Pobric, Jeffrey Ros, Nick van Putten en Wouter van Dalen rondden het traject met succes af.

Maandagavond werden de mannen na de laatste lesdag gehuldigd met bloemen. Behalve de zes trainers van vv Naaldwijk slaagden nog elf anderen voor de juniorencursus.

De zes Naaldwijk-trainers sluiten aan in een succesvol rijtje geslaagde cursisten bij de KNVB vanuit de voetbalvereniging Naaldwijk: vorig jaar slaagden er zes voor de juniorencursus, twaalf voor de pupillencursus en zestien trainers -waaronder de zes geslaagden van maandag- voor de eendaagse cursus van de René Meulensteen Academy. De jeugdafdeling en het niveau van de club is gegroeid,  evenals het aantal trainers -inmiddels meer dan 50 met een of meer opleidingen.

Volgens technisch jeugdcoördinator en hoofdopleiding van vv Naaldwijk, Anand Manraj, wil de club de komende jaren het train- en speelniveau van de voetballers naar een hoger plan tillen. ,,Dit betekent dat we zowel trainers als spelers beter willen maken. De kracht van de jeugdopleiding wordt bepaald door de kwaliteit van de trainers en een eenduidige visie.’’

Voetbalopvatting
Die eenduidige visie bestaat volgens Manraj uit een positieve voetbalopvatting. ,,In balbezit wordt geprobeerd door middel van een zorgvuldige opbouw tot kansen en doelpunten te komen. Het betekent ook dat je voetbalt vanuit een bepaald idee en opdrachten en afspraken aan de spelers meegeeft. Binnen deze afspraken is er uiteraard ruimte voor de creativiteit van de spelers. Als ze veel in balbezit zijn, worden ze betere voetballers. Alle trainers die slagen hebben gevoetbald bij vv Naaldwijk en zijn nauw betrokken binnen de vereniging en hebben die positieve voetbalopvatting.''

De trainers kregen tien avonden lang drie uur les, zowel praktijk als theorie. Met de afronding van deze cursus ontwikkelen de coaches zich verder in het trainersvak, precies zoals de vereniging dat voor ogen heeft.