Login
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk

Nieuwsbrief

Meest actuele nieuwsbrief

Roosters

Rooster komende periode

Rooster komende periode

Hoofdsponsoren

VGI

VGI

Klik op het logo om de site van een sponsor te bezoeken (geldt voor alle sponsoren)

Sportkleding vvN

Helden van......

Helden 2017/18

2017/18

Helden 2015

2015

Voor alle vrijwilligers......  

Fotoalbums

Fotoalbums vv Naaldwijk

Vrienden van......

Fevowest

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Sponsorkliks

Geslaagde reanimatie en AED-cursus

Op 19 en 20 mei is door Nelie Vellekoop van Saveko een reanimatie en AED-cursus gegeven aan de leden, familieleden en andere betrokkenen bij v.v. Naaldwijk die zich hiervoor hadden opgegeven. De belangstelling was zo overweldigend, dat er inmiddels ook een derde avond gepland is. Doel van de avonden was het aantal AED-bedieners bij VV Naaldwijk te vergroten. De AED (Automatische Externe Defibrillator) wordt gebruikt als iemand als gevolg van hartfalen gereanimeerd moet worden. Omdat in de commissiekamer (de ontvangstruimte van de teams) al jaren een AED hangt, vindt VV Naaldwijk het belangrijk dat zo veel mogelijk mensen die betrokkenen zijn bij VV Naaldwijk weten hoe de AED bediend moet worden.

Tijdens de cursus werd uitgelegd hoe hartfalen herkend kan worden en op welke manier je hierop moet reageren. Door de reanimatie (hartmassage en beademen) te oefenen op speciale poppen en daarbij speciale oefen-AED’s te gebruiken, hebben de cursisten zich aardig in het zweet gewerkt. Maar niet zonder resultaat! Daar waar aan het begin van de avond door deelnemers werd gezegd dat ze niet verwachten zelf het lef te hebben te helpen als het nodig zou zijn, gaven ze aan het einde van de avond aan in ieder geval het vertrouwen te hebben het te kunnen en indien nodig waarschijnlijk wel degelijk in actie te komen. Twee zeer geslaagde avonden dus, met dank aan Nelie voor de duidelijk uitleg en begeleiding!

Alle cursisten ontvangen binnenkort het felbegeerde certificaat, waaruit blijkt dat ze de cursus met goed gevolg hebben afgelegd. Voetbalvereniging Naaldwijk is hier trots op, want niet alleen met voetbal kun je scoren!