Login
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk

Nieuwsbrief

Meest actuele nieuwsbrief

Roosters

Rooster komende periode

Rooster komende periode

Hoofdsponsoren

VGI

VGI

Klik op het logo om de site van een sponsor te bezoeken (geldt voor alle sponsoren)

Sportkleding vvN

Helden van......

Helden 2017/18

2017/18

Helden 2015

2015

Voor alle vrijwilligers......  

Fotoalbums

Fotoalbums vv Naaldwijk

Vrienden van......

Fevowest

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Sponsorkliks

Uitreiking Fair Play Cup in rust van finale Westland Cup

In de rust van de finale van de Westland Cup aanstaande zaterdag tussen Westlandia en Lyra, wordt de Fair Play Cup van de voetbalvereniging Naaldwijk uitgereikt. Naaldwijk E4 is de trotse winnaar van de begeerde prijs en wordt feestelijk gehuldigd als de finalisten aan de thee zitten, om en nabij 17.45 uur.

Naaldwijk E4 kreeg een gemiddelde van een 9,2 toebedeeld van de Waarden en Normen Commissie van de voetbalvereniging Naaldwijk. Nooit eerder won een elftal van de club de Fair Play Cup met zo’n hoog gemiddelde. Leo Gorissen, de voorzitter van de Waarden en Normen Commissie, zal de wisselbeker dan ook met trots uitreiken aan de sportieve jongens van Naaldwijk E4. 

Voor de spelers blijft het niet bij de eer en een wisselbeker. Ook mogen zij een aantal uur gaan boardsurfen bij surfschool Hoek van Holland.