Login
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk

Nieuwsbrief

Meest actuele nieuwsbrief

Roosters

Rooster komende periode

Rooster komende periode

Hoofdsponsoren

VGI

VGI

Klik op het logo om de site van een sponsor te bezoeken (geldt voor alle sponsoren)

Sportkleding vvN

Helden van......

Helden 2017/18

2017/18

Helden 2015

2015

Voor alle vrijwilligers......  

Fotoalbums

Fotoalbums vv Naaldwijk

Vrienden van......

Fevowest

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Sponsorkliks

In het nieuw gestoken D1 zorgt bijna voor stunt

Afgelopen week is VV Naaldwijk D1 door hun sponsors Deukie.nl en Westlands Salades volledig in het nieuw gestoken. Prachtige T-Shirts, inloop shirts, tassen en gehele trainingspak, bij aankomst staan we door onze sponsoren al 1-0 voor. 

Afgelopen zaterdag moesten de mannen het opnemen tegen Den hoorn D2.

De jongens en dame van de D1, zijn nu al 4 wedstrijden op weg in de bekercompetitie.

Door combinatie van pech en foutjes zijn we er nog niet in geslaagd om 3 punten te veroveren, maar door de enorme werklust van alle 13 komen die punten heel snel.

Den Hoorn D2 staat ongeslagen bovenaan in de 2e klasse. En hun begonnen dan ook de wedstrijd vol vertrouwen. Voor de Witkielen was het even zoeken maar na 10 minuten werden we sterker en sterker. Zo werd achterin elke aanval onschadelijk gemaakt, werd er op het middenveld gevochten als leeuwen en als leeuwin en voorin waren de 3 mannen continu een plaag voor de verdediging van Den Hoorn. Na paar kleine kansjes voor Den Hoorn kwam na minuut of 20 een hele grote kans voor Naaldwijk. Op links werd Donald weg gestuurd, hij stuurde zijn tegenstander het bos in, gaf hem mee met Randy, die keek even naar rechts en zag Tim volledig vrij staan. De bank en het publiek van Naaldwijk veerde al op, maar iedereen zag het snoeiharde schot via de lat weer terug het veld in stuiteren. En zo werd de rust met een 0-0 stand bereikt.

Na rust hetzelfde beeld, Naaldwijk had het in de beginfase erg lastig met de behendige voetballers van Den Hoorn. Maar ook hier bleven de Naaldwijkers hard knokken.

Na ongeveer 10 minuten in de 2e helft werd de score geopend.

Een corner van Den Hoorn leek een makkelijke prooi te worden voor onze keeper Mike, maar hij werd dusdanig gehinderd dat hij de bal losliet en deze de goal in zag geschoten worden. Portesten hielpen niks bij de scheidsrechter.

Naaldwijk rechte de ruggen en gingen vol op zoek naar de gelijkmaker. 5 minuten na de 1-0 gaf de scheidsrechter Den Hoorn een penalty, waar die de 1e helft doorliet gaan bij een vrij zuivere penalty voor Naaldwijk, gaf hij hem nu wel.

Mike keek de spits eens boos in zijn ogen en de spits schrok daar zo erg van dat hij de bal via de lat weer het veld in schot. Bleef dus 1-0.

Na een goede actie van Kjell en Tim kwam de bal terecht bij Randy, deze ontweek alle benen van Den Hoorn en wilde uithalen. Hierbij werd hij getackeld en nu kon de scheidsrechter niks anders dan wijzen naar de stip. Reamon klaarde dit klusje 1-1!

Naaldwijk bleef sterk spelen en was op zoek naar de overwinning.

Maar waar wij steeds meer hoop kregen op een overwinning was het toch Den Hoorn die er vandoor ging met de overwinning en de 2-1 scoorde.

Kort hierop floot de scheidsrechter af.

De jongens en dame hebben hard geknokt, maar helaas mocht het niet baten!

Komende dinsdag spelen we een oefenwedstrijd en volgende week spelen we om 10.30 thuis!

Groeten De Leider