Login
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk

Nieuwsbrief

Meest actuele nieuwsbrief

Roosters

Rooster komende periode

Rooster komende periode

Hoofdsponsoren

VGI

VGI

Klik op het logo om de site van een sponsor te bezoeken (geldt voor alle sponsoren)

Sportkleding vvN

Helden van......

Helden 2017/18

2017/18

Helden 2015

2015

Voor alle vrijwilligers......  

Fotoalbums

Fotoalbums vv Naaldwijk

Vrienden van......

Fevowest

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Sponsorkliks

Wie is de meest waardevolle jeugdspeler?

Naaldwijk kiest op maandag 19 oktober de meest waardevolle jeugdspeler van het seizoen. De club wil spelers eren die zich positief onderscheiden met grote betrokkenheid, een groep die steeds groter wordt. De vijf genomineerden dit jaar zijn Giovanni Vellekoop (A), Rik Verkade (A), Ben Kuyvenhoven (B), Bas Kerssies (B) en Marijn van Veen (C). Maandag wordt de winnaar bekendgemaakt, die een leuke prijs krijgt. Carly van den Bos en Noura Kharbach, de winnaressen van vorig jaar, reiken de prijs uit op de algemene ledenvergadering.