Login
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk

Dump & Darts Naaldwijk nieuwe toernooisponsors voor de jeugd

Binnen vv Naaldwijk gelden de jeugdtoernooien als een mooie afsluiting van het seizoen. In een seizoen waarin gewonnen of verloren werd, de kans op kampioenschappen niet voor ieder team is weggelegd, zijn er altijd nog de toernooien waar ieder team kans maakt op een mooie prijs.

Voor minimaal de komende 4 seizoenen zal Dump & Darts Naaldwijk de sportprijzen verzorgen. In verschillende gesprekken met de toernooicommissie werd overeenstemming bereikt over de prijzen voor de toernooien, en toen was het voor de sponsorcommissie zaak de overeenkomst op te stellen en voor de afhandeling te zorgen.Dump & Darts Naaldwijk is al sinds 1996 gevestigd aan de kleine woedlaan in Naaldwijk. U kunt er uiteraard voor sportprijzen terecht maar ook heel veel andere artikelen waaronder werkkleding, outdoor en backpacking materialen en verhuur van dartbanen en dart en biljart attributen. Kijk gerust eens op de website van Gaby, Marry en Ben!!

http://dumpnaaldwijk.nl/