Login
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk

GEZOCHT: Nog enige teamsponsors

Voor de volgende teams zoekt de sponsorcommissie nog sponsors. Om alle leden tijdig in onze nieuwe KLUPP tenues te krijgen, zijn er nog een paar sponsors nodig. Welke ouder, verzorger werkt bij een leuk bedrijf wat met zijn werknemers mee wil denken, of heeft een eigen bedrijf dat zou mogen prijken op onze mooie vv Naaldwijk shirts.  

De teams die waar we nog een sponsor voor zoeken zijn:

JO9-2

JO11-1

JO13-3

JO15-2

JO17-2

Zami 7

Mocht u interesse hebben, of bedrijven die willen meedenken kennen, stuur dan even een mailtje voor meer informatie naar: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of bel met Arjen de Haan (0646603267) of Wim van Etten (0653280185).

Sponsorcommissie vv Naaldwijk

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.