Login
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk

G.J. Bestratingen breidt sponsoring vv Naaldwijk uit

 

G.J Bestratingen breidt sponsoring uit bij vv Naaldwijk.Op 15 september ondertekende Frank Hordijk (vv Naaldwijk) en Gert-Jan van der Lugt (G.J Bestratingen) een nieuwe overeenkomst. In 2016 werd G.J Bestratingen sponsor van vv Naaldwijk. Nu, in 2018 al, is de oude overeenkomst open gebroken en door een nieuwe overeenkomst vervangen. G.J Bestratingen draagt nu met 3 borden langs veld 1 vv Naaldwijk een warm hart toe.

 Op de foto hieronder poseren Gert-Jan en Frank dan ook trots bij de nieuwe borden.

 

  

\

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Over G.J Bestratingen:

Wij zijn een relatief klein bedrijf en daardoor nauw betrokken bij onze klanten en de wensen die zij hebben. Tegelijkertijd zijn wij groot genoeg om ook flinke en uitdagende projecten voor onze rekening te nemen. Zo kunt u bij ons terecht voor straatwerk, aanleg van uw complete tuin met sierbestrating, steigerhouten tuinmeubels, schuttingen, pergola’s, verlichting en beplanting. Daarbij vinden wij het uitermate belangrijk dat u als klant tevreden bent!

 

http://gj-bestratingen.nl/