Login
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk

A. Stam en Zonen BV Sponsor Zami 6

Bord en team sponsor A Stam & Zonen BV.

Binnen vv Naaldwijk is de betrokkenheid van spelers en ouders van spelers bijzonder groot. Het helpt de sponsorcommissie enorm dat er meegedacht wordt, en er worden dan ook regelmatig mooie afspraken gemaakt voor team sponsoring.

Voor Zami 6 werd afgelopen zomer gezocht naar een nieuwe sponsor. Nadat Hofland Flowering Plants al bereid gevonden was om de nieuwe tenues te sponsoren (daarover in een ander stukje meer), wilde ook Tijmen Bos meedenken en regelde hij dat A. Stam & Zonen mede sponsor werd van Zami 6, en nam ook een reclame bord mee in de overeenkomst.

Afgelopen zaterdag speelde Zami 6 thuis (Vitesse Delft werd uiteraard met een nederlaag naar Delft terug gestuurd), en werd er door Wilco van Staalduine (aanvoerder), Tijmen Bos (midden) en Arjen de Haan (namens de sponsorcommissie), geposeerd bij het reclame bord.

 Afbeelding met gras, hek, buiten, luchtBeschrijving is gegenereerd met zeer hoge betrouwbaarheid

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Over A. Stam & Zonen BV

Aannemersbedrijf A.Stam & Zonen BV is sinds 1936 een begrip is in Den-Haag en omstreken. Door onze ruime ervaring in combinnatie met gemotiveerd personeel en het beheersen van het vakmanschap, zijn wij een bedrijf welk voorop loopt in ons vakgebied. Moderne bouw technieken hebben we hierdoor feilloos in de vingers. Tot volledige tevredenheid van onze opdrachtgevers. 

http://www.stam-zonen.nl/

Vv Naaldwijk mag trots zijn met zulke mooie sponsors en wij wensen Zami 6 en haar sponsors natuurlijk heel veel succes en plezier toe in de nieuwe kleding.