Login
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk

CEES advocaten sponsort 2 borden langs veld 1.

Met dank aan Frank Hordijk die het contact legde heeft advocaten kantoor CEES een overeenkomst getekend voor 2 borden langs veld 1.  

 

Over CEES:

Cees overtreft de zaak

Elke goede advocaat heeft juridische kennis, een kritische blik en de wil om te winnen. De advocaten bij Cees hebben daarnaast nog iets extra's. Cees is zakelijk én persoonlijk en heeft de mentaliteit om het beste in zichzelf en anderen naar boven te halen. Als een ijzersterk team. Het is onze ambitie om uw verwachtingen te overtreffen. Keer op keer. Wij zijn Cees!