Login
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk

Autobedrijf Wassink nieuwe bordsponsor

 

Marck en Danielle Wassink dragen vv Naaldwijk een warm hart toe, en middels de sponsoring van een bord langs veld 1 tonen zij deze betrokkenheid nog eens extra. Gedurende een gezellige avond waar Marck en Kurt Zwemstra (sponsorcommissie) elkaar onder het genot van een biertje spraken, werd het idee tot sponsoring besproken en werd et uiteindelijk in de late uurtjes op getoast!

 

De sponsorcommissie is blij met de Autobedrijf Wassink als sponsor.

 

 

Over Autobedrijf Wassink:

Autobedrijf Wassink is in regio Westland dé BOVAG garage met totaalservice! We zijn met zowel werkplaats als showroom te vinden in Poeldijk.
Klantvriendelijkheid, optimale service en flexibiliteit staan b
ij ons op nr. 1!Marck en Danielle Wassink hebben samen met hun team van 5 gemotiveerde medewerkers de optimale kennis om u op alle vlakken te woord te staan en u veilig op ‘de weg’ te helpen.

U bent aan het juiste adres voor onderhoud, reparatie, APK, (ruit)schade, airco, banden (zowel zomerbanden, winterbanden als all weather banden) en een gevarieerd aanbod van occasions. Wij beschikken over de modernste apparatuur om uw automaatbak te laten spoelen en de EGR te laten reinigen. Tevens zijn wij een van de weinige garages die op eigen locatie remschijven afdraaien. Kortom; totaalservice voor uw bedrijfswagen, auto, leaseauto, oldtimer en camper! Neem een kijkje op onze site https://www.autowassink.nl/ en zie wat wij voor u kunnen betekenen! Uiteraard kunt u ook op locatie langskomen; de koffie staat altijd voor u klaar!