Login
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk

Nieuwsbrief

Meest actuele nieuwsbrief

Roosters

Rooster komende periode

Rooster komende periode

Hoofdsponsoren

VGI

VGI

Klik op het logo om de site van een sponsor te bezoeken (geldt voor alle sponsoren)

Sportkleding vvN

Helden van......

Helden 2017/18

2017/18

Helden 2015

2015

Voor alle vrijwilligers......  

Fotoalbums

Fotoalbums vv Naaldwijk

Vrienden van......

Fevowest

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Sponsorkliks

D1-speler Jari Kuyvenhoven valt op bij KNVB

Welke VV Naaldwijk jeugdspeler zou dat nou niet willen? Een brief ontvangen van de KNVB met de volgende tekst: "Door jouw voetbalprestaties bij je eigen vereniging ben je opgevallen bij de scouts van de KNVB......... "

Het overkwam vandaag Jari Kuyvenhoven die wekelijks vol enthousiasme en inzet zijn kunsten vertoont in de D1 van VV Naaldwijk. Hij wordt in de brief uitgenodigd om de komende weken 2 selectiewedstrijden (o.a. bij Sparta) voor het Jeugdplan-Nederland-team district WEST II van de KNVB te spelen. Bij deze wensen we Jari natuurlijk heel veel succes bij die wedstrijden.