Login
  • vvNaaldwijk
  • vvNaaldwijk
  • vvNaaldwijk
  • vvNaaldwijk
  • vvNaaldwijk
  • vvNaaldwijk
  • vvNaaldwijk
  • vvNaaldwijk
  • vvNaaldwijk
  • vvNaaldwijk
  • vvNaaldwijk
  • vvNaaldwijk
  • vvNaaldwijk
  • vvNaaldwijk
  • vvNaaldwijk

Nieuwsbrief

Meest actuele nieuwsbrief

Roosters

Rooster komende periode

Rooster komende periode

Hoofdsponsoren

VGI

VGI

Klik op het logo om de site van een sponsor te bezoeken (geldt voor alle sponsoren)

Sportkleding vvN

Helden van......

Helden 2017/18

2017/18

Helden 2015

2015

Voor alle vrijwilligers......  

Fotoalbums

Fotoalbums vv Naaldwijk

Vrienden van......

Fevowest

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Teamwidget KNVB JO17-1

Sponsorkliks

Verslagen JO17-1

Weer

Voetbalweer
Naaldwijk
Meer voetbalweer in Naaldwijk

 

JO17-1 teampresentatie 2018/2019


Spelers: Mike, Ali, Denny, Jari, Jessey, Marijn, Mick, Nick, Pim, Randy,

Raemon, Sam Tim,Yorick

Trainer: Kees van der Gaag

Leider: Kees van der Gaag / Richard Galjé

Ass. scheidsrechter: vacature

Sponsor: BE FRESH

                Domino's

Trainingstijden: Ma (kunstgras) en Woe (gras) van 19.45 uur t/m 21.15 uur

Afmelden training: Tijdig en met reden via app bij Richard Galjé

Afmelden wedstrijd: Tijdig en met reden via app bij Kees v.d. Gaag

 

 



 
Wastas betekent ook verantwoordelijk voor vlagger, (dus of zelf vlaggen of vlagger regelen)          
           
Datum Wedstrijd Thuis Uit Vlaggen/Wastas Rijden
           
25-aug s-Gravenzande B2                     2-3 12.00 uur   Raymon  
1-sep Spijkenisse B2                      2-1 12.45 uur   Jessey/Mike  Mike (fluiten)
8-sep sv Poortugaal B3                     1-4   15.15 uur Jari Jari, Mick (fluiten), Denny
15-sep Hermes DSV B1                      2-2 12.00 uur   Denny  
22-sep KMD B1            5-1 12.00 uur   Randy  
29-sep BMT B1             1-8   12.00 uur Nick Jessey, Marijn, Pim, Sam
6-okt Maasdijk B1     2-2 12.00 uur   Yorick  
13-okt Schipluiden B1 0-1   14.30 uur Tim/Ali Tim, Nick, Raemon, Mike
20-okt  DVO'32            5-1    12.45 uur  Sam  Denny, Jari, Pim,Sam
27-okt Velo B3              5-1 12.00 uur   Tim/Marijn  
3-nov GSC ESDO B1   1-3   14.00 uur Pim Randy, Marijn, mick

 

10-nov HVC'10 B1      7-2 12.00 uur   Mick/Raemon  
17-nov Lyra B2            1-2   10.30 uur Mike/Ali Raemon, Sam, Tim Nick
 21-nov  's-Gravenzande B2    19.30 uur  Yorick/Denny  Yorick, Pim,Jessey,Denny
 1-Dec  Die Haghe B1  12,00 uur    Jari/Marijn  
 8-Dec  Quick B3    13.15 uur  Yorick  Mike, Denny, Jari, Mick
           
 26-Jan  Westlandia B2  12.00 uur    Randy