Login
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk

Nieuwsbrief

Meest actuele nieuwsbrief

Roosters

Rooster komende periode

Rooster komende periode

Hoofdsponsoren

VGI

VGI

Klik op het logo om de site van een sponsor te bezoeken (geldt voor alle sponsoren)

Sportkleding vvN

Helden van......

Helden 2017/18

2017/18

Helden 2015

2015

Voor alle vrijwilligers......  

Fotoalbums

Fotoalbums vv Naaldwijk

Vrienden van......

Fevowest

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Sponsorkliks

JO11, JO9, JO8, JO7 info

De JO7/JO8/JO9 de zaal in 17 maart

Vrijdagmiddag werden we opgeschrikt door de afgelastingen van de wedstrijden voor zaterdagochtend. Maar omdat het liefst lekker bezig zijn met voetballen hebben we snel het noodscenario uit de kast getrokken. Na overleg tussen de hoofdtrainers van de JO7 en JO9/8 besloten we de zaal in te gaan , gelegen aan de Wollegras in Naaldwijk.

 

(foto's Anita Pigge) 

 

Bij lees meer kunt u lezen en zien hoe de kids aan de slag gingen. 

De JO7 en JO8 gingen aan de slag van 9 tot 10 (hierover meer op de site ) en hebben een toernooitje 5 tegen 5 gedaan met 20 kids. Van 11 tot 12 was het de beurt aan de kids van de JO9. Naast wag afmeldingen waren er toch nog wat kinderen die wel konden. Het tijdstip zal er mee te maken hebben maar ondanks het lage aantal was daar in de beleving strijd en inzet niks van te merken. De 8 kids werden aangevuld met de trainer waarna ze een 3 tegen 3 toernooi konden doen. Ruimte zat dus!!!

Na een wat moeizaam begin werd er lustig op los gescoord en hebben we enkele hoogstandjes mogen aanschouwen. Er werden enkele goals gemaakt waar de Eredivisieploegen een puntje aan mogen zuigen en de bewegingen vlogen door de zaal. Na heel veel ooooeeeees en aaaaaaaaas kon er maar 1 de beste zijn. De kinderen hebben er hopelijk van genoten. Het mag dan wel koud zijn maar bij VV Naaldwijk zorgen we er gewoon voor dat er gevoetbald kan worden! Volgende week echter weer op het veld als de weergoden ons goedgezind zijn. U kunt onze talenten dan weer zien schitteren op het sportpark.